Viete, čo o vás prezradí ovocie?

Do ktorého ovocia by ste mali chuť dychtivo zahryznúť aj napriek tomu, že by bolo pre vás zakázané?

Alebo: Aké ovocie si najčastejšie vyberáte, ak si môžete vybrať z niekoľkých druhov na podnose? Možno by ste neverili, ale vaša chuť môže o vás  prezradiť viac ako by ste si boli mysleli! Navyše, takémuto nevinnému testu môžete vystaviť aj svojich hostí, ktorým po dobrej večeri ponúknete pestrú misu so šťavnatým ovocím!

Jablko

Ak si jablko vyberie muž – je to v pohode. Ide o človeka, ktorý nepozná intrigy, ani dvojtvárnosť. V prípade, že však po jablku siahne žena, pozor na ňu – ide o dámu, ktorá nepozná prekážky a je odhodlaná dosiahnuť svoj cieľ za každú cenu. Poradí si s každým problémom – preto je výbornou spolupracovníčkou aj úprimnou priateľkou. Všetko však robí s určitým účelom. To isté platí aj pri obliekaní a vyzliekaní. Svojho manžela, či priateľa držte pre istotu čo najďalej od nej.

 

Jahoda

Vo všetkom hľadá potešenie a pôžitok. V príťažlivom modeli šiat, v dobrodružnom cestovaní, v nežnom milovaní. Uprednostňuje vybranú spoločnosť, drahé darčeky (aj ich darcov). Isté je, že v spoločnosti ženy, či muža, ktorý siahne po jahode, sa nudiť určite nebudete!

Banán

Ten, kto siahne po banáne, je vo svojom živle iba vtedy, ak je stredobodom pozornosti. Miluje totiž pohyb, ruch a život. Dôležitý je preňho vonkajší dojem – pekne zabalený darček, úsmevom maskovaná nevôľa alebo zlá nálada. Svoje tajomstvá zamyká na sedem zámkov. Aj na tú najmenšiu kritiku reaguje citlivo – hoci aj spontánnym odchodom alebo rozchodom!

Lámu sa vám nechty

 

Hruška

Žena, ktorá siahne po hruške, a navyše, ešte aj sama má postavu v tvare hrušky (s osím driekom), vyvoláva u mužov sexuálne predstavy. Páči sa jej byť neodolateľná. Napokon, aj ona sama dáva prednosť šťavnatej hruške pred nezaujímavým partnerom. Mala by však byť opatrnejšia, pretože na lacné dobrodružstvo môže draho zaplatiť. Naopak, zaplatiť svojou slobodou môže každý muž, ktorý ju považuje len za hlúpu hruštičku… Aj muži, ktorí si spomedzi ovocia radi vyberajú hrušky, dávajú prednosť chutnému ovociu pred nezaujímavou partnerkou. Aj oni sa však ľahko môžu nechať uniesť svojimi emóciami a túžbami, ak ich niekto oslní!

šťavnaté hrušky

Hrozno

Človek, ktorý siahne po hrozne, obdivuje všetko obdivuhodné. Kvôli tomu pokojne precestuje aj celý svet s jedným batohom. Miluje spoločnosť, vyhľadáva kultúrne pamiatky, múzeá. Vie, že každý úspech stojí veľa vynaloženého úsilia.

hrozno

Pomaranč

Muža i ženu, ktorí si spomedzi ovocia vyberú pomaranč, charakterizuje neprístupnosť. Uzavretá povaha im bráni v nadväzovaní známostí. Môže to byť dôsledok nejakého sklamania, ale často ide o vrodené komplexy a sebapodceňovanie. Ten, kto dobyje túto pevnosť, objaví skutočný poklad: Inteligentnú, duchaplnú a príjemnú osobnosť.

Melón

Tak ako melón zvyčajne ponúkame so slovami  “Ochutnaj, aký je šťavnatý!”, tak aj milovník melónov je skutočný milovník života. Optimista, ktorý si pamätá iba tie krásne chvíle. Nepozná nedočkavosť, nepokoj, ani zbytočné napätie. Všetko má svoj čas. Veď napokon aj melón začne jesť s pôžitkom až potom, keď z neho odstráni jadierka…