Aqualand Moravia chystá na rok 2020 veľké novinky

Už máte naplánovanú letnú dovolenku? Tak nezabudnite do svojich plánov pridať aj zastávku v Aqualande Moravia. Ale jediný deň vám určite nebude stačiť. S odštartovaním leta totiž aquapark chystá hneď niekoľko noviniek. Tou zásadnou je otvorenie nového rodinného toboganu, ktorý vás odvezie aj do kopca. A letný areál bude dvakrát väčší – vodný svet pre deti, šnorchlovací bazén, či lenivá rieka.

Aqualand Moravia

A že ste ešte nešli na tobogane hore kopcom? To je dosť možné. Od nasledujúceho leta si toboganovú jazdu do kopca užijete v Aqualand Moravia. Nový rodinný tobogan to bude hravo zvládať. Pôjde skôr o horskú dráhu, pretože to bude poriadny “velikán” medzi toboganmi – bude mať rekordných 242 metrov. Pred jazdou pasažierov odváži a podľa váhy šikovne určí množstvo vody. Štart si užijete z nástupišťa vo výške, ktorá približne zodpovedá panelovému domu, a pri jazde dosiahnete prevýšenie 17 metrov. Na jazdu do kopca sa môžete počas jednej jazdy tešiť celkovo päťkrát. Horská vodná dráha bude určená pre dvoch cestujúcich na dvojmiestnom rafte. Za hodinu stihne vybaviť až 250 milovníkov adrenalínu. A dobrá správa pre rodiny – v sprievode dospelákov si jazdu vychutnajú aj deti.

Letný areál bude dvakrát väčší

Do leta vykročí aquapark aj s priestrannejšou vonkajšou časťou. Zatiaľ čo v priebehu vlaňajšej letnej sezóny ste mohli vystrájať na ploche približne šiestich hektárov, tá nová bude približne o polovicu väčšia. Novinkou bude, že Aqualand Moravia ponúkne vodný svet pre deti, kde si malé ratolesti užijú kĺzačky, preliezky, vodotrysky a vodopády, vodný hrad, či vežu, na ktorú budú môcť vyliezť. A takisto kúpanie v bazénoch s odlišnou hĺbkou, aby sa v nich mohli kúpať deti rôznych vekových kategórií.

Medzi ďalších letných nováčikov budú patriť šnorchlovací bazén a lenivá rieka. A nové budú aj menej viditeľné vychytávky – napríklad nový vstup do aquaparku z druhej strany, teda smerom ku kempu, alebo vylepšenie gastronomickej prevádzky.

Aqualand Moravia

Pripravované novinky v Aqualande Moravia sú lákavé. Ak sa vám však nechce čakať až do leta, využite príležitosť a kúpte si lístky hneď po Novom roku, keď v Aqualande Moravia pripravujú Novoročný výpredaj. Sledujte eshop koupejse.cz , kde sa čoskoro po Novom roku výpredaj objaví. Užijete si relax, zábavu a dobrodružstvo vo vnútornom areáli, ktorý má až 18 atrakcií a toboganov a až 12 bazénov!