Čo o vás prezradia vlasy?

Viete o tom, že dĺžka, hustota, kvalita, zvlnenosť či rovnosť vlasov môžu o vás veľa prezradiť? Tak si len prečítajte…

Dlhé vlasy

Ľudia, ktorí radi nosia dlhé vlasy, bývajú praktickí, veľmi schopní a vyrovnaní. Mávajú plno dobrých  nápadov, o ktorých radi hovoria i premýšľajú.

Čo o vás prezradia vlasyKrátke vlasy

Ľudia, ktorí nosievajú krátke vlasy, bývajú vraj zvyčajne rázni, energickí a činorodí. Plne sa vedia sústrediť na svoje ciele a na ich dosiahnutí sú ochotní usilovne pracovať.

Vyholená hlava

Vyholená hlava síce môže u niektorých vzbudzovať dojem, že ide o agresívneho človeka, ale pravda je taká, že odhalenie hlavy týmto spôsobom dáva svojmu nositeľovi  prístup k výnimočným nápadom a otvára intelektuálnejší prístup k životu. Niekedy sa u takýchto ľudí môže zvýšiť záujem aj o duchovno.

Rovné vlasy

Ľudia s rovnými vlasmi bývajú súcitní, starostliví, nápadití, mávajú bohatú predstavivosť, ale často sú introverti.

Vlnité alebo kučeravé vlasy

Takíto ľudia zvyčajne veľmi ľahko nadväzujú kontakty a styky, sú spoločenskí, činorodí a veľmi ctižiadostiví.  Starí Číňania dokonca tvrdili, že takíto ľudia mávajú veľmi silnú sexuálnu energiu.

Husté vlasy

Ľudia s hustými vlasmi sú aktívni, rozhodní, energickí a vždy sa chcú na niečo tešiť. Tvrdí sa o nich aj to, že sa radi zdržiavajú mimo domova.

Riedke vlasy

Ľudia s riedkymi vlasmi bývajú citovo založení a ľahko zraniteľní. Vyzerajú síce mierne, ale niekedy dokážu aj riadne prekvapiť, keď prejavia silu a odhodlanosť.

Dobrá rada na záver: Vlasy by sme si mali udržiavať čo najzdravšie, pretože práve toto vraj priťahuje šťastie a bohatstvo!!! 🙂

Save