SPÄŤ
Sex a láska

Ako dostať každého chlapa?

Od: Jana Vančová 10.8.2017
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Myslíte, že je to ťažké?

Jasné, že každého nie, ale aspoň toho, koho chcete! Myslíte, že je to ťažké? Verte, že ani nie. Muži nie sú komplikované bytosti, môžeme ich kedykoľvek osloviť a majú pre nás otvorené 365 dní v roku. A to po celých 24 hodín! Urobte teda prvý krok –  a môžete sa staviť, že muži urobia ten druhý…

každého chlapa

Samozrejme, aby sa tak stalo, mali by sme si dať pozor na to, aké signály vysielame a čo sa prevažnej väčšine mužov páči. Možno to bude znieť prekvapujúco, ale názor drvivej väčšiny mužov na to, čo je pekné, sa do značnej miery líši od názoru žien. Svoje o tom určite vie aj niekdajší Armaniho model Teve Santagati (48), ktorý je v súčasnosti v Amerike uznávaným expertom v oblasti medziľudských vzťahov i vychytenou televíznou hviezdou. Jeho rady teda určite nie sú na zahodenie:-)

každého chlapaOblečenie

„Žena musí byť pre muža príťažlivá svojím zovňajškom.“ radí ženám expert T. Santagati. „ Aspoň na začiatku je to veľmi dôležité. Nechcem tým ženu degradovať iba na objekt túžby, ale skôr inšpirovať, aby dokázala byť pre muža taká očarujúca, ako je to len možné.“

Pokiaľ ide o obliekanie, slobodné ženy sa vraj dopúšťajú jednej zásadnej chyby – obliekajú sa veľmi elegantne a moderne, aby urobili dojem na ostatné ženy. To sa im síce zvyčajne podarí, ale treba povedať aj to, že ak takáto elegantne sa obliekajúca dáma nemá partnera, takýmto spôsobom si ho určite nepriláka. To, čo je zaujímavé pre ženy, to totiž mužov zvyčajne nepriťahuje. Muži majú radi, ak sú ženy oblečené sexi a ak s nimi flirtujú. Mimoriadne štýlovo oblečené ženy vraj iba málokedy priťahujú mužskú pozornosť. A ak áno, tak potom určite iba v tom zmysle, že muži si okamžite vyhodnotia, že takáto žena určite míňa veľa peňazí na módu – takže mať ju za partnerku by bolo veľmi nákladné…

každého chlapa

Topánky

„Je nám zvyčajne úplne jedno, aké topánky nosíte.“ radí ženám T. Santagati. „Ak vám nejaký chlap začne básniť o tom, aké máte pekné topánky, je buď homosexuál, alebo vás chce len lacno zbaliť. Jediný druh topánok, ktoré si muži všimnú, sú všetky tie, ktoré majú vysoké opätky. Nohy v topánkach na vysokých opätkoch sú totiž pre nás mužov úžasne sexi a príťažlivé. Ale zdôrazňujem ešte raz: Nohy, a nie topánky!

 

každého chlapaPrsia

Aby ženské prsia vynikli v plnej kráse, mali by si vraj ženy kupovať blúzku, ktorá je o číslo menšia ako bežne nosia. Napätie, ktoré vytvárajú zapnuté (a súčasne napnuté) gombičky, je pre mužov na nevydržanie. „Muži sú vizuálne zvery.“ hovorí  T. Santagati.

Pekný zadoček

„Možno to ženy niekedy aj tak trochu podceňujú, ale pre nás, mužov, že ženský zadoček veľmi príťažlivý.“zdôveruje sa T. Santagati a pokračuje. „Keby ženy mali oči na chrbte, boli by veľmi prekvapené, kam sa dívame, keď sa nám obrátia chrbtom. Noste topánky na vysokých opätkoch, kráčajte uvoľnene, ale vzpriamene a zadoček mierne napínajte…“

každého chlapa

Mejkap

„Muži majú radi, ak sú ženy upravené a vyzerajú prirodzene a sviežo. Jasné, že aj na to treba použiť mejkap, ale nesmiete vyzerať veľmi nalíčené a už vôbec nie tak, akoby ste líčením strávili celé hodiny.“ vystríha T. Santagati. „Keď vidí muž ženu, ktorá je veľmi silno nalíčená, začne mať podozrenie, že tam niečo nie je v poriadku a že taká žena zrejme niečo skrýva a že keď sa odmaľuje, zrejme vyzerá otrasne… Keď sa chystáte na rande, namaľujte sa prirodzene, aby sa muž mohol zaľúbiť do vašej prirodzenej podoby.“

každého chlapa

Ako na chĺpky?

Ak chcete vedieť a mať celkom jasno v tom, aký trend úpravy chĺpkov v intímnych partiách momentálne fičí, prelistujte si zopár časopisov pre pánov. Buďte si isté, že tí, ktorí tieto časopisy robia, vedia úplne presne, čo sa súčasným mužom páči:-)

Očný kontakt

Uvedomte si, že vyžarujete to, na čo myslíte. Keď teda vojdete do miestnosti, kde chcete niekoho zaujať, sústreďte sa na určitú . buď erotickú, alebo romantickú myšlienku… Napríklad večera vo dvojici, alebo sex. Ak myslíte na silné a sexi veci, aj ľudia navôkol vás budú za takú považovať – za sexi ženu! Ak chcete vyslať mužovi svojich túžob pozitívny signál, pozrite sa mu do očí. Určite však naňho nežmurkajte, ani sa nesnažte byť nejako zvlášť sexi. Úplne postačí pokojný a trochu dlhší pohľad. A viac už nič… Vlastne áno – myslite na niečo zmyselné, alebo mierne nemravné. Aj za predpokladu, že to, o čom vám dotyčný muž rozpráva, s tým nemá nič spoločné. Verte, že aj keby vám rozprával o svojej dielni, opravárskom náčiní, alebo pracovných úlohách, určite ho váš pohľad nenechá chladným.

každého chlapa

Sebaúcta

Ak chceme, aby nás mali radi druhí, musíme sa mať rady, aj samy.  Ak sa do seba zaľúbia dvaja ľudia, ktorí vedia byť šťastní vo vlastnej koži aj bez toho, že by po nich niekto túžil, určite to budú mať vo vzťahu ľahšie ako takí, ktorí sú sami zo seba nešťastní. Skrátka a jednoducho: Mužov priťahujú ženy, ktoré sú spokojné samy so sebou a vyžarujú radosť a optimizmus!

Alkohol

„Alkohol je zradný a opitá žena nie je príťažlivá. Jasné, že nejaký drink je v pohode, ale uvedomte si jedno: My, muži, sa vás pokúšame opiť len preto, aby sme vás ľahšie dostali do postele. Neopíjajte sa s mužmi, je to nebezpečné, hlúpe a neatraktívne.“radí T. Satagati.

každého chlapa

Samozrejme, tento uznávaný expert dokáže poradiť ženám ešte oveľa viac – napríklad o tom, ako správne flirtovať, kde a ako sa zoznámiť a ako si užiť s novou známosťou prvý sex. O tom však nabudúce:-)

Save

Save

Save

womangalérie VŠETKY