SPÄŤ
Vzťahy a láska

V čom sú muži ako malé deti? (2. časť)

Od: Henrieta Karabova 29.6.2016
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

V predchádzajúcom článku sme uviedli niekoľko momentov, v ktorých sa muži podobajú na malé deti. Niektoré sú skôr na smiech a pobavenie, iné sú rozkošné, ďalšie vedia aj nahnevať…   Zozbierali sme ďalšie situácie, kedy nám pripomínajú malé deti.

Máte podobné skúsenosti aj vy?

 ako malé deti

❤️Chcú sa maznať práve vtedy, kedy my na to nemáme náladu, čas, možnosti. Ak im dáme najavo, že s nimi teraz maznať nebudeme, sú úzkostliví, nahnevaní, priečni, či dokonca i mierne hysterickí a hľadajú najrôznejšie dôvody.

❤️Keď sa rozhodnú, že potrebujú nové oblečenie, vyberú sa do jedného obchodu, a keď v ňom nenájdu to, čo sa im páči a čo by chceli – jednoducho to vzdajú. Nemajú trpezlivosť ako my, poobzerať viacero obchodov, respektíve už prvý neúspech ich natoľko znechutí, že ich nebaví pokračovať v bádaní po to, čo pôvodne chceli. Nakoniec to neraz uzatvoria tak, že vlastne ani to až tak nepotrebovali, ale kúpia si niečo úplne iné, skutočne nepotrebné v elektronike. Len tak, na zalátanie nákupného neúspechu.

❤️Ak sa pustia do varenia, tak varia presne tak, ako to robila ich mama. Iné možnosti jednoducho neexistujú.

❤️Každá udalosť vyžaduje primerané oblečenie. V tomto mnohí muži tápu – najradšej nosia to, v čom sa jednoducho cítia najlepšie. Zvyčajne majú len pár obľúbených kúskov, a nech sú akékoľvek najradšej by si ich obliekli všade – na pivo s kamošmi, do kina, i na spoločenskú udalosť, či do práce.

❤️Keď dostanú novú hračku – ani o nich neviete. Zatvoria sa do svojej izby a tam sa s ňou celý deň bavia. Nie je dôležité, čo sa deje okolo a či sa vôbec niečo deje – nič iné ich nezaujíma. Dokonca vtedy nepotrebujú ani jesť ani piť.

❤️Neraz nám odpovedajú jednoslabičnými pazvukmi, ktoré akoby vychádzali z úst jaskynného človeka. Žiaľ nie, boli to jeho ústa… Niekedy však veľmi ťažko rozoznať, či ten pazvuk vyjadroval negatívny alebo pozitívny postoj, ak vôbec nejaký. Zvyčajne to je zrejme len signál, že počuli, čo sme vraveli.

❤️Priestor vedľa ich postele je neustále zaprataný špinavou bielizňou a rôznymi obalmi od potravín, a iných výrobkov. Keď to všetko dokonale odstránime a upraceme, môžeme si byť isté, že na druhý deň to tam bude opäť. Možno v trošku inam zložení, ale predsa. Odniesť špinavú bielizeň je predsa veľmi namáhavé. Otázne je, dokedy by si svoju skládku trpeli. Niektorým dokonca neprekáža ani týždňový pach!

❤️Idete na výlet? Buďte si istá, že musíte zbaliť hygienické potreby a optimálne aj občerstvenie aj pre neho. Každá žena je jednoducho príručnou batožinou svojho muža a mala by mať po ruke všetky riešenia jeho potrieb.

❤️Keď je hladný, jeho nálada sa prudko mení. Neexistuje žiaden medzistupeň, ale po prvých pocitoch hladu prudko stúpa nervozita a prináša aj záchvaty hnevu, či dokonca zúrivosti. Najhoršie je, že v takomto rozčarovanom stave nedokážu sami sebe pripraviť jedlo, ani vyriešiť problém ako hlad utíšiť a upokojiť sa. Opäť pomôže jediné – ak sme poruke a máme veľmi rýchle riešenie. Nezabúdajme na to, že najviac hádok vzniká práve vtedy, keď sme hladní.

-sz-

womangalérie VŠETKY