SPÄŤ
Sex a erotika

Máte chuť na letný flirt?

Od: Henrieta Karabova 9.8.2017
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Buďte prvá a ohodnoťte článok
Loading...

K letu patrí nielen vytúžená dovolenka a nové plavky, ale aj malý, či väčší letný flirt.

Buďme úprimné: raz za čas, vie aj malý flirt pobaviť. Keď vieme, čo chceme a čo nie, nnie je dôvod, prečo sa spoločensky neodviazať. Samozrejme každá po svojom. V tomto článku som si zaumienila, že nebudem kritizovať mužov a dokonca sa vzdám aj „taktných“ narážok a komentárov. Rozhodla som sa, že ich z recesie, „nechám žiť“ a zdôrazním svoje „hlboké, sociálne cítenie.“

letný flirt

Neviete ako na to, alebo vám chýba sebadôvera ?

V dnešnej dobe sa vám ani nečudujem, pretože „od prudkého výberu“, štýlových mužov s adekvátnym správaním, sme „celé bez seba“. A je to tu – znova mi to s tým „hlbokým, sociálnym cítením“ nevyšlo. Verím, že mi odpustíte a nebudete mi to dlhodobo vyčítať, ale svoje námety mám čerpať „zo života“ a ten je skrátka pes.

V záležitostiach úspešného a samozrejme štýlového flirtu som sa nechala inšpirovať, ako inak, než štatistikami a výskumom. Moji milovaní americký vedci, ma tento krát „sklamali“ a musela som si vystačiť len s nemeckou psychologičkou. V televíznej relácií sa zaoberala rozdielnym spoločenským správaním mužov a žien, pričom vymenovala zopár trikov ako znova získať stratenú sebadôveru. Meno vám žiaľ neprezradím, pretože som nestihla úplný začiatok relácie a záverečné titulky sa pohybujú každým dňom čoraz rýchlejšie. Veď človek by si aj rád prečítal, komu má byť vďačný za zrealizovanie zaujímavej relácie…

Najskôr pani psychologička hovorila o problémoch mužskej erekcie, potom o mužských obavách zo ženskej emancipácie a nakoniec sa dostala k tzv. Selfcoutching-u. Nie, že by ženy trpeli nedostatkom sebadôvery, ale vo veciach flirtu bola naša prirodzená sebadôvera dlhodobo na služobnej ceste. Možno nám chýbal objekt záujmu, alebo sme dlhodobo žili v partnerskom vzťahu, narazili sme na … no, nech je ako chce, takéto veci sa „vraj“ stávajú aj v tých „lepších rodinách“.

Selfcoutching, alebo seba-tréning, sa môže používať vo všetkých prípadoch „oslabenia“ sebadôvery.

Je to veľmi jednoduché a časovo nenáročné:

🦋 1. Postavte sa pred zrkadlo, v ktorom vidíte obraz celej vašej postavy. Zamyslite sa a v duchu si vymenujte, čo máte na sebe najradšej. Kto odpovie, že nič – „sabotuje“ Selfcoutching a jeho problém je žiaľ, úplne niekde inde. Všetky sme totiž krásne, len na to občas zabudneme, pretože drvivá väčšina mužov zabudla na úprimne znejúce komplimenty. Napríklad 100-krát vyluhovaný odvar, ako : „Dnes Ti to ale skutočne pristane“, alebo „Celkom dobre vyzeráš. Neschudla si náhodou ?“, čo sa chce podobať na kompliment, má ešte veľa pred sebou.

🦋 2. Pomaly sa prechádzajte pred zrkadlom a skontrolujte si držanie tela. Vystrite chrbát, zdvihnite hlavu a ladne kráčajte pred zrkadlom.

🦋 3. To isté zopakujte so stoličkou. Postavte pred zrkadlo stoličku, sadnite si, vystrite trup, kolená spojte, nohy nakloňte mierne do strany a po chvíli preložte „nohu cez nohu“. Pri všetkých úkonoch sa pozorujte.

🦋 4. Skontroľujte svoj obraz a ako pôsobí váš „zrkadlový dvojník“ . Darujte mu úsmev a očarujúci pohľad! Povedzte si nahlas – Mám sa rada! Od srdca!

🦋 5. Nenápadne si všímajte svoj obraz v zrkadlách a vo výkladoch. Usmejte sa na seba a nekontrolujte ako vyzerá vaša postava!

🦋 6. Ak ste zistili, čo „zrkadlovému dvojníkovi“ po optickej stránke chýba, alebo čo by mohol na sebe ešte „vylepšiť“, zverte sa do rúk vizážistovi, alebo stylistovi. Pravá krása síce pochádza „z vnútra“, ale prvý kontakt je väčšinou vizuálny…

Po náročnom sebapoznaní predností, nedostatkov a riešení, sa vrhneme na Objektový tréning. Otestujte sa, či máte kondičku na správny flirt. Aj keď je to nefér, skúšať svoj know-how na mužoch, o ktorých nemáte záujem – vyskúšajte si, ako všeobecne pôsobíte na opačné pohlavie. Nemusíte mať vôbec zlé svedomie. Váš „tréningový objekt“ sa bude tešiť venovanej pozornosti a zvodnému pohľadu.

Sľúbená štatistika

84% mužov priťahujú zdanlivo, nenápadné, ale svojím spôsobom provokatívne gestá
73% mužov je „hotových“ z náhodných dotykov
72% mužov si myslí, že žena, ktorá vie dobre tancovať, je dobrá aj v posteli
68% mužov má rado, ak ich pod nejakou zámienkou osloví žena
43% mužov nachádza svoju veľkú lásku na pracovisku
49% mužov považuje fitness centrum za ideálne miesto na flirt

-mg-

womangalérie VŠETKY