SPÄŤ
Sex a erotika

Sedem tajomstiev, ktoré o ňom nevieme

Od: Sabína Zavarská 21.11.2016
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Myslíte si, že ho dokonale poznáte? Omyl!

O mužoch je známe, že niekedy nepoznajú ani dátum narodenia svojej partnerky, nehovoriac o veľkosti konfekcie, či spodnej bielizne alebo topánok. Nevysmievajme sa však, je tiež dosť toho, čo my o svojom partnerovi nevieme. Síce je to trošku z inej oblasti, ale predsa. A, je aj lepšie, že o niektorých veciach nevieme. Nie sú totiž pre nás veľmi potešiteľné.

o ňom nevieme

Hovorí o ex

Nikomu nevidíme do hlavy, ale verme, tomu, že myšlienky na jeho bývalú sú vždy tam. Veď nakoniec, aj my si spomenieme, a neraz aj rady na svojho bývalého. Avšak muži medzi sebou o nich a spoločných sexuálnych zážitkoch často hovoria, aj keď už majú novú lásku. Netreba sa však na to pozerať krivo. Prečo? Pretože si pred ostatnými chránia svoju lásku a nechcú o nej a spoločných vzácnych intímnostiach hovoriť pred druhými, ani pred kamarátmi. Rozprávať o niečom, čo už skončilo je pre nich omnoho jednoduchšie.

Sexy kamarátky

Ženy si vždy dávajú pozor, aby svojho partnera nezlákala niektorá z ich okolia. Robíme všetko pre to, aby sa s našou sexy kamarátkou tak skoro nezoznámil, ale nie vždy sa dá tomu zabrániť. Čoskoro sa dozvieme, že si myslí o našej najlepšej priateľke, kamarátke, sestre, či kolegyni, že je sexy… jasné, že to nikoho nepoteší. V každom prípade, či už máme pekné kamarátky alebo neatraktívne, môžeme si byť isté, že náš partner si vykreslil detailnú predstavu o tom, ako môžu vyzerať nahé.

Používa naše prípravky

Keď s partnerom žijeme spolu, vôbec nie je zriedkavé, že ho môžeme nachytať pritom ako používa naše prípravky – šampón, krémy a podobne. Nie je to tým, že by nás chcel o ne ukrátiť, ale jednoducho potrebuje šampón a siahne po prvom, ktorý je k dispozícii. Krém použije, keď má pocit, že má suchú pokožku alebo, keď je vyčerpaný a myslí si, že nevyzerá pekne. Niekedy muži používajú aj naše očné krémy.

Mužské práce

Je síce muž, ale nedajme sa oklamať tým. Určite je mnoho chlapských prác, ktoré nevie. Mnoho mužov si nevie vymeniť pneumatiku, zavesiť police, či zatĺcť klinec. Jednoducho to nie sú zručnosti, ktoré sú im dané spolu s penismi. Pravda je taká, že žijú v strachu z toho, kedy budú ich nedostatky odhalené a mnohí nimi aj trpia. Možno podobne ako ženy, ktoré nevedia variť, ale u mužov je to ešte znásobené.

Preháňajú

Mnoho mužov je hrdých na to, aké majú svaly, akú vysokú postavu a skvelú váhu, realita však často býva iná. Je to spôsob ako si zvyšujú sebavedomie, podobne ako keď sa chvastajú tým, aký majú veľký a hrubý penis.

Utajení romantici

Myslíte si, že muži a romantická láska veľmi nejdú dokopy? Omyl, aj toho na pohľad najtvrdšieho môže rozplakať sentimentálny romantický film, či seriál. To sú však veci, ktoré nechcú, aby sme o nich vedeli, radšej sa hrajú na „tvrdých chlapov“. Keď pozeráme niečo podobné my, tvária sa, že ich to nudí alebo nebaví a že tým pohŕdajú. Osamote by si však niečo podobné pozreli veľmi radi.

A ešte jedna vec: Muži masturbujú veľmi často, bez ohľadu na to, ako často majú sex. Netreba to však brať negatívne, jednoducho to robia pravidelne a neznamená to, že sú so spoločným sexom nespokojní.

Save

womangalérie VŠETKY