SPÄŤ
Sex a erotika

Sms ani mail nenahradia milostnú klasiku

Od: Sabína Zavarská 14.2.2018
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Zamysleli ste sa už niekedy nad tým, čím si nás muži najviac získavajú?

Čím a ako na nás najviac zapôsobia? Najnovšie prieskumy ukázali, že niet nad staré dobré milostné listy. A nie vo forme mailu alebo sms správy, ale napísané na skutočnom papieri, skutočným perom.

mail

Len na Valentína?

Ukázalo sa, že najmä na Valentína zatúži takmer každá žena mladšia ako štyridsať rokov po známke nehy, jedinečnosti a výnimočnosti. Symbol toho, že je skutočne veľmi milovaná. Napriek tomu, že ženy by si za sviatok lásky vybrali skôr termín prvého stretnutia so svojim partnerom, Valentín väčšine proti „srsti“ úplne nie je. Samozrejme, ideálne by bolo, keby mohol byť každý deň, keby nám každý deň dával partner najavo, ako nás miluje a ako po nás túži.

Muži, píšte nám

Podľa britského serveru Daily Mail až sedemdesiatosem percent žien túži po písomnom vyjadrení milostného citu. Avšak iba polovica mužov zobrala aspoň raz v živote do ruky pero alebo ceruzku, aby svojej drahej inak ako rečou dali najavo svoje vrelé city. Takže, ak ste dostali od svojho partnera báseň, list, či nebodaj krátku divadelnú hru alebo novelku, patríte k ojedinelým ženám na tejto planéte.

Čas a sústredenie

Prečo si milostné listy a akékoľvek milostné „písmo“ tak vážime? Zaujímavé, že ani nie tak kvôli obsahu, ktorý niekedy aj tušíme alebo dobre vieme, ale najmä preto, že muž bol donútený sa počas písania týchto slov sústrediť a minul na to aj istý čas. Maily a sms nie sú až také úspešné. Nuž, nečudo, veľa romantiky na nich nie je, keďže sa skôr používajú na rýchle a krátke správy. Až päťdesiatšesť percent žien by sa však dokonca cítilo urazených, keby im partner vyjadril svoje city iba prostredníctvom niektorej sociálnej siete.

 

Úprimný pohľad

Okrem milostných listov zabodujú muži v naši srdciach dlhým úprimným pohľadom, v ktorom sa črtá ich láska a oddanosť. Nuž, milé dámy, nedostane vás takýto „kukuč“ do kolien? Podľa uvedeného prieskumu ho vyžaduje tridsaťtri percent žien. Šesťdesiatdva percent žien sa nechá uchlácholiť jednoduchou pochvalou vzhľadu a tridsaťdva percent žien ocení, keď im muž zaplatí účet v reštaurácii.

Čím nás stratia

Avšak obrovskú chybu spraví muž, ktorý počas spoločnej večere s partnerkou vybavuje telefonáty, či píše sms alebo maily. U deväťdesiatosem percent takto výrazne klesne na hodnote, minimálne to však ženu rozľútostí a dá jej tak najavo, že nie je tá najdôležitejšia, keďže si na ňu nevie vyhradiť ani hodinku času v súkromí. Márne šance u osemdesiat percent žien bude tiež očakávať muž, ktorý sa počas romantického stretnutia pozerá a obzerá na všetky strany, pričom sa vždy zastaví na niektorej inej dáme. Nuž, veď nakoniec mnohé z toho dobre vieme… A čo takto dať prečítať tento článok tomu vášmu? Alebo mu z neho vyberte tú časť, ktorá sa ne neho hodí a po ktorej túžite a pošlite mu to mailom. Možno si nájde čas a „zapne mu to“ ☺.

womangalérie VŠETKY