SPÄŤ
Sex a erotika

Triky ako vzrušiť muža

Od: Lucia Šebestová 21.2.2012
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Muži sa radi chvália akí sú skvelí milenci. Flirtujú, zvádzajú a keď žena povie áno, často zaradia spiatočku. A my ženy si potom často kladieme otázku kde sa stala chyba? Jedna prepadne depresii, že nie je dostatočne príťažlivá a druhá – odvážnejšia sa snaží muža zlomiť rôznymi lsťami. A naozaj zamotať hlavu chlapovi, ktorý sa vám páči nie je vôbec tažké. Stačí poznať zopár trikov ako na to a úspech je zaručený.

Ako vzrusit muza
1. Mužov vzrušujú na ženách upravené ruky a nechty. Pri pohľade na ne zapracuje erotická fantázia. Predstavujú si ako im pestovanými nechtami prechádzate po chrbte. Nemusia byť príliš dlhé, stačí aby boli dokonalo opilované, čisté a lesklé. Ak používate lak na nechty zvolte si radšej decentné farby. Krikľavo červené nechty väčšinu mužov odpudzujú.

2. Veľmi radi sa pozerajú aj na ženské nohy. Samozrejme, že sa im najviac páčia dlhé a štíhle nohy. No nie každá z nás má to šťastie, že ju príroda obdarila práve takýmito nohami. Nezúfajte, správnym oblečením sa každý nedostatok dá zamaskovať, najmä dĺžkou sukne alebo šiat. Pokiaľ nemáte ideálne nohy nenoste minisukne aj keby boli zrovna módnym hitom číslo jeden. Namiesto obdivných pohľadov by to boli asi skôr posmešky. Nezabúdajte ani na pravidelnú depiláciu. Mužov totiž priťahuje hladká pokožka.

3. Krásna, hebká a vláčna pokožka celého tela takisto upúta pozornosť silnejšieho pohlavia. Preto sa po každom sprchovaní nezabudnite natrieť pleťovým mliekom, ak sa radšej kúpete pridajte si do kúpeľa pár kvapiek oleja, pokožka sa premastí a zostane jemná. Ak sa líčite dbajte na dokonalé rozotretie podkladu, pretože zle rozotretý make-up mužom vadí asi ako špinavé ruky.

4. Aj vám sa stáva, že občas vybehnete z domu a váš účes má ďaleko k dokonalosti? Je to chyba, pretože pohľad na upravené ženské vlasy mužov vzrušuje. Nepreháňajte to však s lakom na vlasy. Pokiaľ ho naniesete veľa pôsobí na mužov úplne opačne.

5. Ďalšou podstatnou chybou je ak pred odchodom z domu nepoužijete parfum, alebo sprej. Vôňa ženy je to čo mužov vzrušuje asi najviac. Ale nepreháňajte to a na každú príležitosť si zvoľte inú vôňu.

ako vzrušiť muža
6. Každý muž sa síce otočí za krátkou sukňou a hlbokým výstrihom, ale omnoho viac ich vzrušuje rafinované oblečenie, ktoré poodhalí iba niektoré partie tela, napríklad ramená či nohy a zbytok ostane zahalený. Môže totiž naplno pracovať ich fantázia.

7. Majte neustále pri sebe mentolové cukríky, alebo žuvačky. Mužom hodne záleží na sviežom dychu.

8. Pod rafinovaným oblečením by sa malo skrývať krásna spodná bielizeň. Nič nedokáže mužov schladiť viac ako vyťahané ramienka na podprsenke a staré vyprané nohavičky.

9. Nežné dotyky a láskanie v intímnych chvíľach mužov dokáže riadne vzrušiť. Začnite jemnou masážou krku a šije a nezabudnite na jemné olizovanie prstov na rukách. Pozor na mľaskavé bozky na uši. Väčšina mužov je šteklivá a takéto bozky môžu spôsobiť ochabnutie vzrušenia.

No tak,  milé dámy, do toho, veľa úspechov a nenechajte sa odradiť!

womangalérie VŠETKY