SPÄŤ
Vzťahy a láska

Čaká vás Silvester na horách? Pozor, toto vám ho môže pokaziť

Od: Henrieta Karabova 18.12.2017
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Pokým si vaši priatelia a známi užívali letnú dovolenku, vy ste pod slnečníkom dumali nad ideálnou silvestrovskou destináciou, ktorá bude spĺňať vaše náročné predstavy o krásnej prírode a zasneženej zjazdovke. Nájde sa snáď niečo, čo môže skaziť vaše predstavy o idylickom konci roka?

Silvester na horách

Manažment na jednotku

Nejeden našinec sa rozhodne pred ohňostrojom na námestí uprednostniť Silvester v lone zasneženej prírody. Preto niet divu, že najlepšie lyžiarske destinácie sú už v takmer druhej polovici roka beznádejne vypredané. Veď čo môže byť krajšie ako stráviť posledný deň v roku v prostredí zasnežených hôr a nabíjať sa endorfínmi vyplavenými pri športovej aktivite.

K tomu sa ešte pridruží silvestrovská party, tematicky ladená podľa vášho gusta, chuťovo vycibrené polnočné menu a máte skvelú bodku za uplynulým rokom. Realita na mieste činu je však taká, že vašej ctenej polovičke robí problém presunúť sa z apartmánu do hotelového wellness, nieto ešte predvádzať olympijské výkony na svahu alebo tanečné kreácie na vyleštenom parkete.

Energia na bode mrazu

Nebojte sa. Nie ste v tom samy, komu polovička z roka na rok energeticky chradne. Podľa slov výživovej špecialistky Janky Trebulovej, dobrou prevenciou voči mužovi, gaučovníkovi, je dostatok pohybu a pestrý jedálniček. „Pre podporu  testosterónu sú vhodné jedlá s optimálnou kombináciou kvalitného proteínu ako morské plody, losos, hovädzí steak alebo pečeň s koreňovou a listovou zeleninou bohatou na minerálne látky. Špenát, petržlen a brokolicu vyskúšajte pripraviť na kvalitnom tuku. Skúste pravé maslo, extra panenský olivový olej alebo maslo Ghee,“ vysvetľuje Trebulová.  

Pokým zredukujete vianočné vypekanie o polovicu a zo špajze kompletne povyhadzujete nutrične menej hodnotné suroviny uvedomte si, že v prvom rade nebojujete len s lenivosťou vášho partnera, ale takisto s časom. Za jeho pasivitou a útlmom sa však môže skrývať aj nedostatok testosterónu, ktorý klesá u každého muža prirodzene s vekom.

Zábezpeka pred tridsiatkou

„Tridsiatka je vek, kedy sa postupne začína znižovať produkcia testosterónu u mužov. Preto už v tomto veku by si mali muži naturálne, z prírodných zdrojov,  zvyšovať jeho hladinu. V prípade veľkého zníženia a takisto prevencie by mali siahnuť po výživových doplnkoch,“ hovorí Janka Trebulová.  V každej kapsule výživového doplnku ProMan Plus sa nachádza kombinácia horčíka, ženšenu, zinku a ďalších aktívnych látok, ktoré podporia výkonnosť, energiu a silu vašej polovičky.

Mesačné balenie ProMan Plus teraz môžete vyskúšať zadarmo, len za cenu poštovného a balného. Viac informácií o produkte aj aktuálnej akcii získate na bezplatnej linke 0800 444 204 alebo na webe www.promaplus.sk.

womangalérie VŠETKY