SPÄŤ
Vzťahy a láska

Chcete sa zoznámiť cez aplikáciu? Tu sú triky od tých, ktorým sa to podarilo

Od: Henrieta Karabova 21.2.2018
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Zoznámenie cez internet? Držme sa týchto rád!

Zoznámiť sa s človekom opačného pohlavia, ktorý by mohol byť našim potenciálnym partnerom je dnes podstatne odlišnou záležitosťou ako kedy. Menej sa stretávame osobne, zato pribudla možnosť zoznámenia sa cez aplikácie, cez internet. Samozrejme, má to isté riziká. Toto sú rady od ľudí, ktorí si vďaka moderným technológiám našli dlhodobého partnera:

 zoznámiť cez aplikáciu

Nemajme žiadne očakávania

Keď očakávame, že stretneme hneď úžasného muža, ktorý sa do nás zamiluje, veľmi ľahko sa sklameme. Rovnako nie je dobré čakať, že stretneme človeka, ktorý nebude mať žiadne negatívum a bude nám stopercentne vyhovovať po každej stráne, navyše bude bohatý a podobne. Najskôr si dajme dole ružové okuliare a potom hľadajme a spoznávajme. Pekne od nuly – od žiadneho očakávania. Nikto nie je dokonalý a keď nič neočakávame, každý jeden malý spoločný detail nás poteší a posunie ďalej. Len tak môžeme byť skutočne šťastní.

Skúsme rôzne prístupy

Na mnohých zoznamkách ľudia hľadajú len rozptýlenie, a nie dlhodobý vzťah. Majme to na pamäti a vyberme si takú, kde ide presne o to, čo chceme my, alebo to uveďme do svojho profilu. Vyhneme sa zbytočným nepríjemnostiam a omylom. Pozor na úprimnosť a hodnovernosť. Mnohokrát fotografie na profile nezodpovedajú realite. Preto je veľmi dôležité dôsledne si preveriť veci, ktoré nám dotyčný hovorí a neveriť hneď všetkému. Čas ukáže – zvyčajne sa sami nachytajú na vlastných chybách, respektíve, keď uvidia, že nie sme tá, ktorá hneď naletí na všetko, prestanú komunikovať.

Trvajme na svojich kritériách

…a ak je to možné zahrňme ich do vyhľadávača potenciálnych partnerov. V mnohých aplikáciách si môžeme zvoliť, či hľadáme muža nielen podľa veku, ale aj vzdelania, koníčkov, toho, či je ženatý, rozvedený alebo slobodný, či má deti alebo nie, prípadne podľa lokality. Samozrejme, je možné, že časom niektoré kritériá prehodnotíme, napríklad bezdetnosť, či koníček, ale vyhneme sa tomu že nás budú oslovovať muži, s ktorými by sme určite do vzťahu nešli… Kvalita je totiž podstatne dôležitejšia ako množstvo.

Buďme úprimní

… ale rátajme s tým, že ten druhý taký byť nemusí. Faloš však nikam nevedia, a preto úprimnosť urýchli výber partnera a neberie ani jednému zbytočne čas.

-sz-

womangalérie VŠETKY