SPÄŤ
Vzťahy a láska

Letná láska: Ako zaujať na prvom rande

Od: Henrieta Karabova 11.7.2017
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Pamätáte si naň ešte? Alebo sa naň akurát chystáte? S prvým rande to je ako so všetkým, čo robíte prvýkrát. Sú tam veľké očakávanie, stres, možno istá neohrabanosť, u niektorých prichádza vlastné podceňovanie, u iných zase preceňovanie svojich kvalít. To všetko však k životu a prvému rande patrí. Ako sa naň teda pripraviť? na prvom rande

Nájdite mu pevné miesto vo svojom dennom rozvrhu

S týmto by nemal byť problém, keďže ide o prvé rande a vy sa naň pravdepodobne veľmi tešíte. Tak či onak, s daným dňom D, hodinou H a minútou M napevno počítajte! Presnosť už nie je len výsadou kráľov, ale aj solídnych mužov, na ktorých sa žena môže spoľahnúť. Takže žiadne výhovorky typu: „Prepáč, že hodinu a pol meškám, ale musel som dohrať tú misiu v Medal of Honor“. Avšak platí to aj opačne. Naozaj ste taká sebavedomá, že si myslíte, že muž bude na vás vždy čakať? Môže, no nemusí. Ak meškáte na prvé rande, rozhodne to nie je dobrý signál.

Zvoľte si plán, aspoň približný

Trápne tichá sú zlé. A viete čo je ešte horšie? Keď na prvom rande nemáte ani tušenie kam by ste partnera či partnerku mohli zobrať. Vytipujte si pre istotu predom zopár podnikov, kde by ste mohli stráviť jednu či dve pekné chvíľky. Myslite na vaše potreby, takže dobré jedlo a pitie musia byť v povinnej výbave. Ide však aj o zábavu, preto majte prichystaný priestor aj na túto variantu. A viete čo je úplne naj? Mať nejaké to eso v rukáve! Príjemné prekvapenia má rád asi každý.

Upravený zovňajšok je povinnosťou

Jeho či ju môže očariť vaše psychično a duševno, ale ak jeho schránka smrdí a je zanedbaná, niečo nie je úplne ok. Muž se nemusí hneď začať správať ako metrosexuál, no mal by byť dostatočne súdny, aby vedel zhodnotiť svoj stav. Ak strnisko či brada, tak zásadne upravené. Do uší si nevidíte, o to viac by ste mali dbať na ich čistotu. U rúk je zase výhodou, že ich máte pod kontrolou – áno, smerujeme na čisté a upravené nechty. A vôňa? Mala by jemne podčiarknuť vašu osobnosť a nie tvoriť ochranný štít v 5metrovom okruhu okolo vás.

Šaty robia človeka a tvoria dojem

Prísť na prvé, druhé aj Xté rande v teplákovej súprave a žabkách, to nemôže myslieť nikto vážne. Maximálne tak z recesie. Každý má svoj vlastný štýl, ktorý reprezentuje jeho osobnosť, preto na prvom rande s oblečením priveľmi neexperimentujte. Maximálne tak s jemným doladením outfitu. Korálkové náramky na ruku? Prečo nie! Základom je oblečenie, v ktorom vyzeráte a cítite sa dobre. Nemalo by byť príliš nápadné a výstredné, má to väčšinou opačný efekt, ktorý odrádza. Samozrejmosťou sú vyčistené topánky. Boli by ste prekvapení ako sa tento moment pravidelne zanedbáva. U mužov aj žien!

Na záver o psychickom nastavení

Prvé rande berte ako skvelú príležitosť začať niečo nové. Nevytvárajte si na seba priveľký tlak a stres („musím zaujať, teraz mi to musí vyjsť!“), ktorý by vám zviazal ruky aj jazyk. Buďte uvoľnení a v pohode. Jasné, nedá sa to prikázať. Tieto situácie si musí každý prežiť sám, na vlastnej koži. Tak či onak, popredu sa báť vlastného zlyhania a chýb nemôže priniesť nič pozitívne. Takže hlavne s radosťou, v kľude a všetko bude tak, ako má byť.

womangalérie VŠETKY