SPÄŤ
Vzťahy a láska

Na čo muži dávajú pozor, ak si chcú vziať priateľku za ženu?

Od: Henrieta Karabova 2.12.2017
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Čo muži skúmajú pri výbere trvalej partnerky?

Mnoho žien sa má svojho vysnívaného princa a vie vysypať z rukáva, čo by muž, ktorého by si vzali za muža nemal robiť, aký by nemal byť. Avšak aj muži majú svoje predstavy a svoje plány. Preto si veľmi dobre vyberajú ženu, ktorej povedia svoje áno. Viete, čo je pre nich veľmi dôležité?

 priateľku za ženu

Ako vyzeráme

To, že „obal predáva“ všetci veľmi dobre vieme. Muži majú radi príjemne upravené ženy, ktoré sa dokážu prezentovať a dbajú o seba. Povrchné ženy, nedbanlivo oblečené a upravené, či v nečistých veciach nemajú na manželstvo veľa šancí.

Ako sme kompatibilné s nimi

Väčšina mužov by si nevzala ženu, s ktorou nemá čosi spoločné. Kompatibilita je základom každého vzťahu. Niektorí však na to prichádzajú až po čase a takéto manželstvá končia veľmi rýchlo. Ešte horšie je, keď sa žena alebo muž pretvarujú, že majú spoločné názory a myšlienky, pričom realita je iná. Žiť v klamstvách po celý život sa nedá.

Aká je naša finančná situácia a kariéra

Povedzme si úprimne, tak ako nás zaujíma, či muž nie je na mizine a či nie je extrémne zadlžený, aj mužov zaujíma, či sme schopné uživiť samy seba a čo chceme dosiahnuť v kariére. Žena, ktorá nedokáže stáť na vlastných nohách nie je dobrým signálom ani adeptkou na sobáš. Navyše, uvedomme si, že peniaze sú najčastejšou príčinou hádok párov a rozchodov. Takže túto otázku treba mať vyriešenú ako jednu z prvých.

Aké máme ciele

Ak je našim cieľom len vydať sa a robíme pre to všetko možné i nemožné, je to dosť biedne. Ukážme mu, aké máme životné ciele, čo chceme naozaj v živote dosiahnu. Muži majú radi ambiciózne, asertívne ženy so zdravým sebavedomím. Samozrejme, všetko má mať svoju mieru.

Či sa vieme postarať o čo treba

Áno, muži z nás stále chcú mať aj gazdinky, ktoré vedia vytvoriť príjemnú domácu atmosféru, pohodlie, vypočuť muža, či navariť. Samozrejme, do domácich prác by mal ruku prikladať aj muž, inak nebude náš vzťah nikdy spokojným. Mnohé štúdie potvrdili, že partnerské vzťahy, v ktorých obaja partneri robia rovnakou mierou domáce práce  sú najšťastnejšie a vydržia podstatne dlhšie ako vzťahy, v ktorých rovnováha nefunguje.

Koľko sexuálnych partnerov sme mali?

Priveľa je zle, ale aj primálo je zle. Štúdie ukázali, že optimálne číslo je 3 až 5 partnerov. Menej ako tri znamená, že žena je neskúsená, čo niekedy môže mužovi vadiť, viac ako päť a špeciálne viac ako 10 môže už byť podozrivo veľa. Samozrejme, každý muž je iný a my nie sme povinné spovedať sa o všetkom každému, dôležitejšie je zistiť či si naozaj rozumieme aj po tejto stránke. Bez porozumenia v milostnom živote nemá žiaden vzťah šancu na dlhý život.

-sz-

womangalérie VŠETKY