SPÄŤ
Vzťahy a láska

Nie sú to len zadočky a prsia! Čo ich na nás ešte priťahuje?  

Od: Henrieta Karabova 20.12.2017
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Niet pochýb o tom, že mužov priťahuje ženská krása, ladné tvary, krivky. Muži sú a vždy budú vizuálne tvory. Viete však, na čo im padne zrak, keď prídete na stretnutie? Nie sú to len zadočky a prsia.
 zadočky a prsia

Zadoček a chrbát

A teraz tým nemyslíme len zadoček ako taký, ale aj chrbát. Celé veky sa muži obzerajú za ženami, ako vyzerajú zozadu. Biologicky sú naprogramovaní tak, aby si vybrali ženu s pevným väčším pozadím, ktoré má byť znamením dobrého zdravia a plodnosti. Ak je dievčenský zadok okrúhly, ešte lepšie. Pevný nežný chrbátik v kombinácii s takýmto zadočkom je tá najlepšia korisť.

Prsia

Nie je pravda, že muži obľubujú veľké prsia – každý má iný vkus. Väčšina mužov však uprednostňuje stredné až menšie prsia, ktoré sú pevné a pekne tvarované.

Nohy  

Krásne nohy, optimálne jemne vyšportované, vytvarované sú ozdobou každej ženy. I keď kedysi sa hovorilo, že silné nohy sú znamením dobrého zdravia, podobne ako pri zadočku, dnes už muži dávajú skôr prednosť štíhlym, ale nie vychudnutým nohám.

Oči

Je to možno prekvapujúce, ale mužov skutočne zaujímajú aj naše oči. Dokonca, mnohí si ich všimnú hneď ako prvé. Namaľované mihalnice nás omladzujú a zvýrazňujú to krásne v očiach, takže rozhodne pred rande nevynechajte maskaru.

Pery

Určite je dôvod, prečo ženy začali používať rúž a lesk. Muži milujú plné ženské pery, ktoré vyzerajú sviežo a šťavnato. To nám práve tieto pomôcky umožňujú.

Čistá pokožka

Genetika a zdravotný stav niekedy ohrozí našu pokožku a nevyzerá najlepšie. Muži si ženskú pleť všímajú na jednom z prvých miest. Akné, zanedbaná úprava, mastná, či naopak suchá pokožka nikdy nevyzerá lákavo. Pravidelná starostlivosť o pleť, zdravá strava a v prípade potreby návšteva dermatológa sa na pleti odzrkadlia veľmi rýchlo.

Vlasy, nechty

Áno, ani naše nechty a vlasy neujdú kritickému pohľadu mužov. Pokiaľ ide o nechty, nevšímajú si len čistotu a úpravu nechtov na rukách, ale a na nohách – nakoniec ženské nohy ú veľmi silným fetišom. Ak máme neupravené a škaredé nechty na nohách, je to obrovské mínus a rozhodne s tým treba niečo robiť.

Úsmev

Ženu, ktorá sa mračí, je nafúkaná, nahnevaná, smutná, nebude chcieť žiaden muž. Je dôležité, akú energiu okolo seba šírime, a najlepší efekt dosiahneme, samozrejme, rozdávaním úsmevov. Úsmev nás navyše urobí mladšou, príťažlivejšou, atraktívnejšou. Je to pre muža obrovský magnet.

-sz-

Zdroj: yourtango.com

womangalérie VŠETKY