SPÄŤ
Vzťahy a láska

Schyľuje sa k nevere?

Od: Mária Tallová 8.6.2017
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Kedy zistíte, že vám partner spoľahlivo uniká?

Nebuďte slepé a nevšímavé keď ide „do tuhého“! Majte oči na stopkách, keď sa váš miláčik možno chystá zdupkať. Stane sa totiž, že budete posledná, ktorá si tvrdú realitu naplno pripustí. To, že vy ste úprimná a otvorená, ešte neznamená, že aj druhá strana cíti to isté. Možno sa ten váš už dlhé týždne pohybuje v inej dimenzii a mysľou je kdesi pri vašej konkurentke. Čím viac ste zaľúbená, tým väčšiu máte tendenciu prehliadať a tolerovať jeho pracovnú zaneprázdnenosť, bezcitnosť i predstieranú únavu – a to nie je spravodlivé!

k nevere

Všímajte si tieto výstražné znamenia:

🌺 Vaše prosby a túžby začína nazývať výčitkami, dokonca ich nenávidí. S hnevom reaguje na vlastné nesplnené sľuby, ktoré ste mu nežne a opatrne pripomenuli, keď na ne zabudol.

🌺 Je bez nálady, unudený a frustrovaný
🌺 Odmieta sex a odťahuje sa pri vašich prejavoch citu. Uhýba sa pohladeniam i priateľským objatiam. Odrazu tvrdí, že sa mu potia ruky, aby nemusel kráčať pri vás ruka v ruke
🌺 Viac sa venuje vlastným koníčkom, na ktoré bez problémov zabúdal na začiatku vášho vzťahu. Teraz sa stávajú dôležitejšími ako vaša maličkosť. Ak je doma, vyhľadáva izoláciu – zašíva sa v domácej dielni alebo sa babre s hudobnými nástrojmi, zbierkami a prístrojčekmi, zapadnutými prachom.
🌺 Dlhší čas sa zdržiava mimo domova, je ťažko dostihnuteľný
🌺 Prestal hovoriť: „milujem ťa“. Pohyby pri súloži sa vám javia ako rutina.
🌺 Čoraz častejšie hovorí o slobode, autonómii a potrebe väčšieho súkromia pre seba, svojich priateľov a vlastné záujmy
🌺 Stráca záujem o vzhľad spoločnej domácnosti. Je mu jedno, kam umiestnite umelecký predmet…
🌺 Často mení pracovný harmonogram – akosi sa neviete časovo zladiť
🌺 Radi ste robili všetko vo dvojici a už to nie je pravda?
🌺 Odrazu sa vzďaľuje pri každom zavolaní do mobilu, s tvrdením, že dobre nepočuje, že má slabý signál…a podobne. Predtým to nerobieval.
🌺 Má nepredvídateľné nálady, je tvrdý voči vám, kritizuje vás za všetko dobré i zlé.
🌺 Náhla zmena jeho vzhľadu, jeho vône, častejšie umývanie zubov a detailný výber vkusného spodného prádla hovoria jasnou rečou…
🌺 Čo myslíte, prečo zase zabudol na vaše narodeniny, meniny…?
🌺 Jeho oči prestali žiariť a srdce búšiť pri odhalení blúzky či sukne pod nepredvídaným náporom šantivého vetríka. Nevšimol si vašu úžasnú krajkovú bielizeň. Je mu to jedno.
🌺 Pozerá sa po všetkých rohoch, po ľuďoch a autách za oknami reštaurácie, namiesto do vašich očí
🌺 Oči, oči a jedine oči…. už neodzrkadľujú radosť, mäkkosť a nehu. Nevidíte v nich v poslednom čase tvrdý a neosobný až zlostný záblesk?

Toto všetko ešte nemusí znamenať, že je váš partner zamilovaný do inej ženy. Ale je možné, že ak sa to ešte nestalo a vy niečo neurobíte s vlastnou sebaúctou, časom sa jeho nevere nevyhnete.

womangalérie VŠETKY