SPÄŤ
Sex a láska

Tajné joga cviky pre lepší sex

Od: Jana Vančová 11.11.2016
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Máte pocit, že v posteli by to mohlo byť aj lepšie?

Skúste to s jogou! Sú totiž cviky, ktoré dokážu rozhýbať a prekrviť potrebné partie, v dôsledku čoho sa vyplavia tie správne hormóny… a vy budete mať v hlave len a len sex! Samozrejme prinajmenšom vtedy, keď ide naozaj o sex…

joga cvikyLotosový kvet

Polohu lotosového kvetu pozná asi každý: Sadnite si na zem a nohy prekrížte tak, aby vám priehlavky ležali na stehnách. Ruky položte dlaňami nahor, pričom palce spojíte s ukazovákmi. Popri tom však zapojte do cvičenia aj vnútorné svaly – približne tak, ako keby ste cikali a po chvíli by ste chceli močenie prerušiť. Týmto cvičením sa posilňujú  svaly panvového dna. Cvičte minútu, alebo po dobu desiatich nádychov a výdychov.

Mŕtvola

Názov síce neznie lákavo, ale ak si tento cvik osvojíte, v posteli sa vraj už nikdy nebudete nudiť! Jednoducho si ľahnite na chrbát a roztiahnite nohy tak, aby chodidlá boli približne v šírke ramien. Uvoľnite lýtka, pričom chodidlá môžu smerovať do strán. Mali by ste byť úplne uvoľnená. Predstavujte si, že sa prepadáte do piesku, alebo do príjemného matraca… Keď si to budete predstavovať správne, pocítite v oblasti panvy príjemné teplo. Toto cvičenie vás úplne uvoľní a odpúta od nepríjemných myšlienok. Budete načúvať len sama sebe.

joga cvikyKobra

Ľahnite si na brucho, potom sa vzoprite na rukách a pozrite sa pred seba. Toto cvičenie prekrvuje panvovú oblasť a pohlavné orgány. Jogíni veria, že vďaka tomuto cviku sú ženy prístupnejšie, šťastnejšie a sexi. Po pár týždňoch cvičenia vraj ženy zistia, že tento cvik pôsobí aj ako lubrikant…

joga cvikyStrecha

Vraj skvelá príprava pre ešte skvelejší sex! Chodilá a dlane sa opierajú o zem, zadoček je vystrčený smerom k oblohe a hrudník tlačíme čo najviac k stehnám. Pri cvičení treba mať zatvorené oči a myslieť na to, že odchádzame do vnútra svojho tela. Vydržíme aspoň 10 nádychov a výdychov.

joga cvikyŤava

Tento cvik je vhodný pre ženy, ktoré zvyknú trpieť menštruačnými bolesťami: Kľaknite si na kolená, zakloňte sa dozadu, hrudnú kosť tlačte dohora a ruky si položte na päty. Vydržte aspoň po dobu 10 nádychov a výdychov.

 

 

 

Save

womangalérie VŠETKY