Aká je vaša erotická fantázia?

Pozrime sa do sveta erotických snov a prianí napriek tomu – alebo práve preto, že pre mnohé ženy býva ťažké priznať si ich existenciu a nie ešte o nich hovoriť s partnermi.

Dôvod je celkom prostý – myslíme si, že hovoriť o sexe a erotike je niečo neslušné. Bojíme sa, že keď partnerovi o svojich erotických túžbach povieme, bude si o nás myslieť niečo zlé. A tak si ich nechávame radšej pre seba, alebo sa snažíme na ne zabudnúť. Experti sa však zhodujú v názore, že to nie je nutné, pretože sexuálna fantázia láske a partnerskému vzťahu naopak prospieva.

erotická fantáziaPokiaľ vás naozaj niečo vzrušuje, vo svojej fantázii sa k tomu stále vraciate a naozaj by ste to chcela vyskúšať, je dobré sa o tom s partnerom porozprávať. Chce to iba trochu odvahy. Splnené erotické želania môžu vášmu vzťahu pomôcť. Ľudia, ktorí sa neboja dať priechod svojim tajným prianiam, majú totiž intenzívnejší a pestrejší sexuálny život, čo je pre spokojný vzťah veľmi dôležité. Ak to neviete vyjadrit slovami, pokúste sa vaše predstavy partnerovi predsunúť aj inými spôsobmi. Napríklad mu môžete poslať e-mail a humorným spôsobom opísať čo sa vám snívalo, alebo mu zašlite erotickú pohľadnicu z internetu priamo do jeho e-mailovej schránky s patričným motívom.