Chcete si okoreniť intímny život? Môžete doslova!

Fádny partnerský intímny život…?

Nič nám nebráni si ho okoreniť, a to tentokrát doslova! Po už desaťročia známych prezervatívoch s ovocnou farbou a príchuťou sú tu absolútne nezvyčajné, určené pre skutočných fajnšmekrov, či skôr fajnšmekerky…

intímny život

S príchuťou achaari

Nemenovaná indická spoločnosť v snahe podporiť bezpečný intímny život a používanie ochrany i pri orálnych milostných hrách vyrobila prezervatívy s príchuťou korenia. Oficiálne sú známe ako achaari, tradičná zmes korenia v Indii a okolitých krajinách, ktorá chuťovo pripomína karí. Je pikantná, horkastá a slaná.

Na smiech, či obdiv?

Kým mnohí sa tomuto nevšednému nápadu vysmievajú, iní mu tlieskajú a tešia sa, kedy budú mať možnosť zaujímavú novinku „ochutnať“. Je pravdou, že pánska ochrana s jahodovou, čokoládovou alebo vanilkovou je spoločensky prijateľnejšia, ale nové achaari dodávajú čaro tajomnosti, mágie a pre mnohých nepoznaných krajín. 

Pokazená chuť do jedla?

Na sociálnych sieťach reaguje množstvo domácich i cudzincov veľmi rôzne. Kým niektorí tlieskajú, iní sú znechutení. Jeden fanúšik indických korenistých jedál sa vyjadril, že už nikdy nebude môcť na svoje obľúbené jedlo pozerať ako predtým, vždy sa mu to spojí s prezervatívom, čo sa mu hnusí. Spoločnosť, ktorá nevšedný kondóm vyrobila však zrejme vie prečo.

Káva a oriešky

Nakoniec, tento výrobca má už skúsenosti predajom mnohých ochutených pánskych ochranných prostriedkov: kávových, lieskovo-orieškových, pričom najnovšie korenisté sú určené výhradne na orálny styk. Ten klasický by asi neskončil veľmi príjemne, radšej ani neskúšať.

Najbizarnejšie príchute

Ak by nestačili ani tieto, na internete môžeme nájsť ďalšie skutočne špecifické príchute prezervatívov a pomôcok na intímne hry. Napríklad kolovú, slaninovú, cesnakovú. Najväčší gigant vo výrobe bariérovej antikoncepcie sa tiež nenecháva zahanbiť, pripravil novinku v podobe, či skôr príchuti baklažánu. Na svoje si teda môžu prísť i vegetariánky! 

-sz-