Podľa týchto znakov spoznáte skvelého milenca!

Muži s bruškom sú vraj lepší v posteli…

Myslíte si, že to, či je muž dobrý milenec, zistíte až v posteli? Omyl! Ak by sme mali brať vážne výsledky výskumu vedcov z Erciyes University v tureckom meste Kaseri, svalovci s vyšportovanými postavami by asi nemali žiadnu šancu. Prečo? Výskum totiž potvrdil, že muži, ktorí majú tučnejšie alebo dokonca tučné brucho, sú lepší milenci ako ich štíhli konkurenti!

skvelého milenca

Samozrejme, vedci určite nemali na mysli tučných mužov s veľkou nadváhou, ale tučnejšie brucho či bruško vraj v tomto prípade je viac na osoh ako na škodu. Muži s bruškom sú vraj nielenže lepší milenci, ale ešte sa aj dlhšie vydržia milovať…

Ako vedci odhalili toto tajomstvo?

Celkom jednoducho a na konkrétnych prípadoch! Počas výskumu vedci porovnávali BMI (Body Mass Index) u 100 mužov, ktorí mali problémy s potenciou a BMI u mužov, ktorí problémy s potenciou neuvádzali a nemali. Výsledok bol fascinujúci: Muži s nadváhou a bruškom sa vydržali milovať v priemere 7,3 minúty, kým ich štíhli kolegovia iba 2 minútky…! 😎 

Prečo je to tak? Nie je to nejaký omyl?

Podľa vedeckej teórie zo spomínanej univerzity – viac tuku na bruchu znamená aj viac ženských hormónov. A tie zabraňujú tomu, aby muž prirýchlo nedosiahol vrchol a aby sa dokázal milovať dlhšie. Takže tak!

Ďalšie znaky skvelého milenca

Pravdaže, sú ešte aj ďalšie znaky, ktoré nám môžu veľa našepkať o tom, či muž, ktorý má o nás záujem, bude výborný milenec. Dávajte dobrý pozor, či má tieto kvality:

♥ Bozkávanie ho baví.

♥  Jeho dotyky a blízkosť vás vzrušujú.

♥  Je veľmi trpezlivý a dokáže vám aj dlho vysvetľovať niečo, čomu nerozumiete – to znamená, že sa bude snažiť aj o vaše blaho pri milovaní.

♥  Jazyk vie použiť aj inde ako pri jedle a oblizovaní sa…

♥ Záleží mu na tom, aby ste boli v pohode a chce vás rozmaznávať.

♥ Vie, čo má robiť, aby ste sa rozplývali od rozkoše…

♥ Rád tancuje.

♥ Nerobí mu problém hovoriť o sexe, ale nevystatuje sa. 😛 

♥  Nerobí mu problém komunikácia, pretože vie, že aj to je jedna z ciest k dobrému sexu.

♥  Nemá predsudky a nebojí sa noviniek a dobrých nápadov pri milovaní.

♥ Je zdravo sebavedomý, ale milý.