Ako napísať profil na zoznamke, aby ste pritiahli toho správneho muža?

Chcete sa zoznámiť cez internet s mužom vašich snov, ale stále sa vám nedarí? Ozývajú sa vám zvláštne typy alebo len známosti na jednu noc? Možno je chyba vo vašom profile.

profil na zoznamke
https://stock.adobe.com

Ako funguje online zoznamka?

Online zoznamka funguje v prvom rade na základe profilov a faktov, ktoré v nich máme uvedené. Mnohé ženy i muži vymýšľajú rôzne klamstvá na to, aby pripútali opačné pohlavie. Neuvedomujú si, že tým pritiahnu iný typ partnera, ako by v skutočnosti chceli. Navyše, nepreháňajme to ani rozsahom – menej je v tomto prípade viac.

Ako pritiahnuť toho pravého?

V prvom rade si uvedomme, že online zoznamka nie je trh s krásou tiel, ani súťaž o to, kto vymyslí najzaujímavejší životopis či najpôsobivejší text. Váš profil by mal byť taký jedinečný, akou sme vy.

Ako napísať profil na zoznamke

1. Úprimnosť nadovšetko

Ak si vážne chceme nájsť partnera týmto spôsobom, neklamme a nepodvádzajme, ani sa nepredvádzajme. Zdravé vzťahy sú založené na poctivosti a dôvere, a preto, ak sa chceme s mužom aj reálne stretnúť, nevymýšľajme si žiadne nepravdy, klamstvá o veku, postave, práci.

2. Buďme samy sebou

Častou chybou na profiloch je stará fotografia. Profilová fotka by mala byť hodnoverná a aktuálna, taká, ktorá nás ukáže v pravom svetle. Malo by z nej byť vidieť, akou sme osobnosťou. Myslime na to, že potenciálny partner bude chcieť randiť s nami reálnymi, nie s našou fotografiou spred desiatich rokov.

3. Ukážme hravosť a kreativitu

Je niekoľko spôsobov, ako vytvoriť profil na zoznamke, ktorý zaujme v pozitívnom zmysle. Ukážme kreatívnosť aj v opise seba samej. Ako? Môžeme napísať vtipný životopis do 100 slov, ktorý opíše hlavné udalosti nášho života a charakterizuje našu osobnosť. Taktiež môžeme uviesť len zoznam prídavných mien, ktoré nás charakterizujú v rôznych situáciách. Na zahodenie nie je ani stručná vtipná báseň, ktorá vystihne to najdôležitejšie. Opíšte svoj najväčší úspech, na ktorý ste hrdá alebo veci, ktoré chcete stihnúť za svoj život, obľúbené miesta, ktoré chcete navštíviť  a podobne. Ak máme zmysel pre humor, nebojme sa ho použiť, muži majú radi vtipné a zábavné ženy.