Ako ho získame už prvým rozhovorom?

Tri hlavné témy, ktoré patria na prvé rande

Pri pokusoch o nadviazaní nového vzťahu je prvý rozhovor mimoriadne dôležitý. Môžeme ním skvele zabodovať, ale aj všetko pokaziť. Ktorých tém sa držať a o čom hovoriť, aby sme mali veľkú šancu na úspech? Zvoľme si témy, ktoré každého muža zaujímajú a úspech budeme mať istý!

 Ako ho získame

Koníčky, záujmy

Oblasť, ktorá nikoho neurazí, nedotkne sa a ktorá ponúka skvelé odreagovanie sa aj pri tréme. O záujmoch sa dá hovoriť ľubovoľne dlho a vždy sa dá na niečo nadviazať. Trápne ticho nemusí byť ani vtedy, ak máte koníčky absolútne odlišné.

Začnime tým, že mu povieme o našich koníčkoch. Každý muž, ktorý je na rande s potenciálnou partnerkou chce vedieť, čo ju baví a čo má s ňou spoločné. Ak nájdeme spoločný záujem, rozhovor sa bude odvíjať samovoľne a šanca na úspech sa zvyšuje. Je dobré hovoriť najmä o záľubách, ktoré je možné robiť vo dvojici – bicyklovanie, kino, turistika, výlety, plávanie a podobne.

Obľúbené jedlá

Chute a obľúbené jedlá sú ďalšou skvelou témou, pri ktorej rozhodne nehrozí trápne ticho. Každý z nás musí jesť a každý má svoje obľúbené a neobľúbené jedlá. Druhá vec, či sa zhodneme – niečo sa však určite nájde. Napríklad, keď mu povieme, že máme radi vegetariánske jedlá, alebo cestoviny, či pizzu – je to zároveň aj námet na návštevu špecializovanej reštaurácie, kde môže program pokračovať. Cez jedlo sa dostaneme aj k vareniu – mnoho mužov dnes rado varí, či nákupu a výberu potravín, tém sa otvára neúrekom.

Zdravie

Pre každého človeka, ktorý už dosiahol istú úroveň vyspelosti je veľmi dôležitý zdravotný štýl, zdravotný stav potenciálneho partnera, jeho spôsob, akým sa o svoje zdravie stará a podobne. Je dôležité hovoriť o tom, čo by mohol robiť s nami – napríklad chodiť do posilňovne, pripravovať si zdravé a chutné jedlá či drinky. Naznačme, aké oblasti zdravia a životného štýlu nás bavia, spomeňme názory na niektoré moderné záležitosti, do ktorých sa zapájajú aj muži.

Samozrejme,  prvé stretnutie nie je momentom, kedy by sme mali potenciálnemu partnerovi vyklopiť celý svoj zdravotný stav a všetky podrobnosti o ňom, na to bude čas. Avšak, napríklad, ak trpíme nejakým vážnym problémom, ktorý súvisí s možnosťami trávenia voľného času alebo spôsobom stravovania, môžeme mu o tom povedať, ale zbytočne to nerozvádzajme.

-sz-