Ako vyzerá manželka snov podľa mužov?

Je rozdiel, či muž hľadá ženu, s ktorou si užije, alebo hľadá ženu, s ktorou chce založiť rodinu a dlhodobo žiť. Kritériá mužov na ideálnu partnerku sa môžu líšiť, ale ak hľadajú ženu, s ktorou chcú uzatvoriť manželstvo v mnohom sa zhodujú. Rozhodne už nestačí len fyzická krása a atraktívnosť aby ste bola manželka snov.

Ak máte tieto kvality, budú vás považovať za super „materiál“ na manželku snov:

manželka snov
stock.adobe.com

1. Orientácia na rodinu

Rodinne orientovaná žena je vyspelejšia, stabilnejšia a berie vzťah vážne. Je to základné plus pre muža, ktorý sa chce usadiť a založiť si rodinu. Takúto ženu vnímajú ako ideálnu matku pre svoje deti.

2. Stotožnená sama so sebou

Najatraktívnejšie ženy sú tie, ktoré sa dobre cítia vo vlastnej koži. Sú sebaisté, ale so starostlivosťou o zovňajšok to nepreháňajú – jednoducho sú „do voza i do koča“. Takéto ženy sa nepretvarujú, neboja sa ukázať svoje ja, nehrajú na niečo iné, ale sú prirodzené. Veľmi cenená vlastnosť.

3. Vie prejavovať lásku

Muži sa potrebujú cítiť milovaní, i keď to niekedy tak nevyzerá. Oceňujú všetky dôkazy lásky – ženskú nehu, objatia, bozky. Prejavy lásky zároveň prehlbujú intimitu medzi mužom a ženou. Dôležité však je, aby sme spoznali jeho milostný jazyk, niektorí muži sa nechcú až tak veľmi maznať, radšej uprednostňujú láskavé slová, ktorými im manželka snov polichotí.

Mohlo by vás zaujímať

so silnou nezávislou ženou

Aké je to byť vo vzťahu so silnou nezávislou ženou

Čo by mal každý muž vedieť skôr, ako vhupne do vzťahu so silnou nezávislou ženou? I dnes sú muži, ktorí majú predstavu, že žena je vždy … Čítaj ďaľej

4. Je ženská

Muž sa pri svojej partnerke potrebuje cítiť skutočne mužsky, respektíve mužne. Preto uprednostňujú ženy, ktoré sa za svoje typické ženské vlastnosti nehanbia, práve naopak. Samozrejme, môžete byť silnou ženou, úspešnou v práci, ale vo vzťahu muži neznesú priveľmi dominantnú ženu. Potrebujú nám ukázať svoje rytierstvo, schopnosti, ktoré nemáme, a ktorými nám môžu poslúžiť. Nechajme ho stať sa našim superhrdinom!

5. Je starostlivá a podporujúca

Nič nie je príjemnejšie, ako keď po náročnom dni prídete domov a cítite, že je o vás postarané. Máte večeru, pokoj, teplú čistú posteľ, do ktorej môžete vhupnúť. Toto muži veľmi oceňujú, i keď my to niekedy nevnímame najlepšie – predsa aj my máme za sebou vyčerpávajúci deň. Ak sa o muža dokážeme postarať, ukážeme mu podporu, dokážeme ho počúvať, bude mať pocit, že je na bezpečnom mieste a bude nás o to viac milovať.