Aký je rok 2020 v láske? Čo prináša spojenie Jupitera a Slnka?

Z astrologického hľadiska budú náš partnerský život v roku 2020 ovplyvňovať dve veľké vesmírne telesá: Jupiter a Slnko. Postarajú sa optimizmus a podporia našu vôľu. Hlavné je však jedno: zabudnúť na minulosť a nechať ju tam, kde patrí. Je čas veriť tomu, že naša budúcnosť je ovplyvnená našou vôľou, nie tým čo už bolo. To však neznamená, že bude všetko ľahké.

partnerský život v roku 2020
https://www.shutterstock.com

Spojenie Jupitera a Slnka v znamení Kozorožca prináša mnohé pozitíva, ale aj riziká. Dôležité je vedieť, ako sa k nemu postaviť, Naposledy sme mohli takúto konšteláciu pozorovať v novembri 2018, ďalšia bude v januári 2021. Jupiter a Slnko sú veľmi šťastné duo, ale to neznamená, že šťastie prichádza bez práce a uvedomenia. Rovnako ako pri väčšine vecí v astrológii a v prírode, aj v tomto prípade dostaneme to, čo sme vložili. Jupiter a Slnko nabádajú k pozitívnym vzťahom, k zlepšeniu v oblasti kariéry, financií, zábavy a k novým životným skúsenostiam.

Slnko v Kozorožcovi

Ak sa však postavíme k tomuto daru nevhodne, zoberieme to dobré a použijeme ho na sebecké účely, Jupitera a Slnko sa postarajú o ponaučenie. Nebude sa teda dariť sebeckým, chamtivým ľuďom, ktorých ovládajú primárne pudy a nízke hodnoty. Astrológovia prirovnávajú Slnko k vlastnej podstatne každého z nás. Má to byť naša vnútorná duša, ktorú treba akceptovať, rozžiariť. Lekciou Slnka teda je, aby sme sa naučili akceptovať seba takých, akí sme.

Jupiter v Kozorožcovi

Jupiter je planéta šťastia, hojnosti a expanzie. Namiesto toho, aby sme sa snažili čokoľvek nové vyskúšať, bude nás obzvlášť priťahovať to, o čom vieme, že to vyjde. Je to, ako keby sme mali filter na to, aké nápady alebo príležitosti skončia úspešne. A do tých sa pustíme. 

Jupiter v znamení Kozorožca nás navádza, aby sme prežívali partnerský život v roku 2020 naplno. Znamená to aj prehodnotenie minulosti. Vyberme si z nej len to dôležité a poučné a pokračujme dopredu. Za podpory Slnka v Kozorožcovi to ide ľahšie.