Čo muži hľadajú na žene svojho života?

Väčšina žien si myslí, že mnohým mužom ide iba o milostné hry a ostatné stránky vzťahu sú zanedbateľné. Avšak muž, ktorý hľadá partnerku na dlhý čas a možno aj celý život hľadá na žene aj mnoho iných vecí ako je milostný život. Viete aké?

Čo muži hľadajú

Väčšina mužov na dlhodobý vzťah hľadajú ženu:

S vlastnými cieľmi

Muži nemajú radi ženy, ktoré sú večne odkázané na niekoho iného, nevedia sa o seba postarať, ani nič zabezpečiť, vždy potrebujú mať pri sebe niekoho, kto ich povedie. Ak nie sú ani finančne samostatné, je to ešte horšie. Najmenšiu šancu majú dievčatá a ženy, ktoré sa neustále na niečo sťažujú, oplakávajú, ako by sa mohli mať keby…, žijú v minulosti, ľutujú sa a nič nerobia preto, aby sa situácia zmenila.

So zmyslom pre humor

V dlhodobom vzťahu je zmysel pre humor mimoriadne dôležitý. Rozhodne muža upúta viac žena priemernej krásy s perfektným zmyslom pre humor ako žena, ktorá je super krásna, ale „suchá“. V manželstve bývajú aj zlé momenty, a keď ich dokážeme prekonať s humorom alebo rozveseliť toho druhého, keď je smutný, je to veľkým plus.

Schopnú sa zašpiniť

Na trvalý vzťah hľadajú muži ženu, ktorá nemá problém ušpiniť sa, robiť veci, ktoré nie sú určené pre dámy, ktorá je prirodzená a – do koča i do voza. Nemá problém ísť do prírody, zmoknúť, či túlať sa v neznámych končinách spolu s ním. Princezné sú na chvíľu, nie na dlhodobý vzťah.

Priamu a úprimnú

Inak by bol problém vo vzťahu komunikovať. Muži nenávidia ženské tajomstvá a záhadné hry, ktorým sa snažia mužov manipulovať alebo ich nachytať. Muž potrebuje priamo komunikáciu, rovno mu treba povedať čo nám vadí a nie obchádzať okolo problému, ako okolo horúcej kaše, či čakať kým od na to príde.

Skúsenú

V oblasti intímneho života, ale aj citového, ženu, ktorá sa vie orientovať v problémoch a riešiť ich. Nechcú amatérku ktorú budú musieť učiť komunikovať s mužom, ale vychutnať si skúsenosti ženy v pozitívnom ohľade. Samozrejme, priveľa skúseností môže byť na škodu.

Pripravenú na vzťah

Mnoho mužov i žien hľadá partnera na dlhý čas, avšak neuvedomujú si, čo to vlastne znamená. Spoznajú sa na zoznamke alebo inou cestou s polovičkou, ktorá tiež chce stabilný vzťah. Avšak po čase zistia, že nechcú prísť o svoju slobodu, chcú si žiť svojim životom a nemienia sa nikomu prispôsobovať. Dochádza k zbytočným zmätkom. Muži, ktorí hľadajú ženu na dlhodobý vzťah chcú partnerku, ktorá je naň plne pripravená a nie ženu, ktorá má v pláne žúrovať do päťdesiatky.

-sz-