Experimenty v manželstve alebo Manželstvo vo štvorici

Gustáv Murín: Telesná láska na každé písmeno

Pre všetkých, ktorých zaujímajú šteklivé témy sexu a erotiky, je tu nová e-kniha od spisovateľa Gustáva Murína “Abeceda sexu a erotiky alebo Telesná láska na každé písmeno”. Na ochutnávku prinášame zopár ukážok, tentoraz písmeno “E”.

Manželstvo vo štvorici
https://www.shutterstock.com

Experimenty v manželstve alebo Manželstvo vo štvorici

   Ona má v priemere 27,4 rokov, on 30,1 rokov a väčšinou sa považujú za atraktívny a finančne dobre zabezpečený pár. Ku šťastiu im však ešte chýbajú občasné erotické hry s inými manželmi, bisexuálnou ženou alebo niekedy aj s mužom.

Podľa doktora Miroslava Plzáka sú snahy niektorých manželských párov spestriť si svoj sexuálny život staré už desaťročia. Za socializmu sa však diali nenápadnou formou inzerátmi typu: „Manželia 43 a 48 rokov, hľadajú spoľahlivý manželský pár primeraného veku, ktorí tiež radi trávia dovolenku v kempe pri mori v Chorvátsku. Brno a okolie.“ Dnes sa takéto inzeráty uverejňujú v špecializovaných časopisoch aj s mierami manželky a veľkosťou manželovej okrasy. Niekedy bývajú doplnené fotografiou manželky v polohe štedro ponúkajúcej svoje vnady. Takíto manželia však nehľadajú len rovnocenný pár. Požiadavky na manželský pár, bisexuálnu ženu či dokonca muža do trojice, sú zastúpené v inzerátoch v pomere 3:2:1.

   Väčšinou je cieľom výmena partnerov a partneriek alebo skupinový sex. Niektoré manželské páry však hľadajú len muža s malým, či veľkým prirodzením, čo by malo uspokojiť predovšetkým manželku. Ak hľadajú ženu, tak preto, aby dokázala obšťastniť manžela i manželku – teda bisexuálnu. Niektorí pritom ponúkajú aj „trvalý vzťah“ v trojici! Pozoruhodný je tiež pokus bisexuálnej manželky nájsť partnerku pre seba i pre manžela. Nájdu sa aj takí, ktorí hľadajú muža ako „rodinného priateľa pre spoločný život i podnikanie“. Iní zasa chcú, aby sa len pozeral. Veľmi zvláštne je, keď mladý manželský pár s malými deťmi hľadá podobný pár „na erotické víkendy bez výmeny partnera“. A najcudnejšia je ponuka na erotické až porno dopisovanie. Na opačnom konci spektra návrhov je hľadanie ženy s mužským prirodzením, tzv. hermafrodita.

   Obvyklou podmienkou je dobrý zdravotný stav, diskrétnosť a ochota poslať fotografiu. Mnohé takéto výzvy sa končia upozornením – len vážne!

Od teórie k praxi

Skúsenosť s utajenými inzerátmi v socialistickom Československu využil český emigrant menom Domabyl, ktorý v Austrálii nesmierne zbohatol na vydávaní časopisu s otvorenou inzerciou tzv. „swingujúcich“ manželských párov. V ospalej austrálskej spoločnosti to spôsobilo priam revolúciu. Navonok totiž nikto nič nemusí poznať, veď veľké austrálske rodinné domy sú spoľahlivým útočiskom pre nečakane zmyselné návštevy.

Mohlo by vás zaujímať

Bisexualita – skutočnosť alebo mýtus? Abeceda sexu a erotiky

Gustáv Murín: Telesná láska na každé písmeno Pre všetkých, ktorých zaujímajú šteklivé témy sexu a erotiky, je tu nová e-kniha od spisovateľa Gustáva Murína “Abeceda… Čítaj ďaľej

Slovenská verzia upozorňuje aj na úskalia takýchto experimentov. Istý manžel sa rozhodol spestriť spoločný život s manželkou a dlho ju prehováral, aby si dali inzerát na výmenu partnerov. Manželka sa bránila a ani potom, čo súhlasila, nešla na erotickú schôdzku vo štvorici s nadšením. Osud však chcel, že sa karta obrátila. Manželovi sa dočasná výmena nijako nepáčila a na takéto avantúry zanevrel. Zato pôvodne skeptická manželka si počas jednorazovej výmeny našla nečakane atraktívneho partnera. A tak sa teraz tajne stretáva s mužom, ktorého jej vlastne nechtiac našiel vlastný manžel…

Podľa doktora Miroslava Plzáka dochádza k takémuto nečakanému zvratu v erotických plánoch v 5 až 10 % prípadov. Hneď však dodáva, že takto experimentujúce manželstvá sú pozoruhodne stále. Ich nízka rozvodovosť je zaznamenaná aj v sexuologických štúdiách. Dôvod je prostý – nemajú na čo žiarliť. Otázkou však je, či toto je tá správna metóda, ako bojovať proti vysokej rozvodovosti.

Ak máte záujem o e-knihu od Gustáva Murína Abeceda sexu a erotiky alebo Telesná láska na každé písmeno, kliknite na:

www.martinus.sk