Láska na prvý pohľad? Týmto znameniam sa deje najčastejšie!

Ako dlho vám trvá, kým sa zaľúbite? Stalo sa vám, že vám na zamilovanosť stačil jeden pohľad do očí? Aj astrológia má na túto tému čo povedať.

láska na prvý pohľad

Týchto päť znamení zažíva lásku na prvý pohľad najčastejšie:

Okamžitá zamilovanosť je často len záležitosťou hormónov. Druhá osoba sa nám páči, sexuálne nás priťahuje, a tak ľahko vzbĺkneme. Na rozdiel o takejto zamilovanosti však existuje láska na prvý pohľad, ktorá je postavená na emóciách. Niektoré znamenia zverokruhu majú schopnosť zamilovať sa do druhej osoby okamžite, ale nielen fyzicky, naopak – preto, že veria v silné emocionálne spojenie s inou osobou. Niekedy dokonca vravia, že tú osobu poznali v minulých životoch.

Láska na prvý pohľadtieto znamenia sa často zamilujú za pár dní, alebo hneď na prvý pohľad:

Baran

I keď často vzťah s Baranom skoční rýchlo, ešte rýchlejšie sa dokáže zamilovať. Nechce sa totiž obmedzovať tým, že bude na celý život naviazaný na jednu osobu. Od začiatku však prežíva vzťah na plné obrátky a jeho city sú veľmi intenzívne. Chce veľa lásky a chce ju hneď.

Rak

Láska na prvý pohľad skvele funguje aj u Raka. Zamiluje sa rýchlo a hneď sa začne o nás starať. Bude nás podporovať, robiť všetko, aby sme sa cítili čo najlepšie. Nepovie nám hneď, že nás miluje, ale až keď si bude istý, že to isté cítite aj vy.

Lev

Lev sa okamžite dokáže zamilovať do osoby, ktorá má toľko životnej vášne a nadšenia, ako on samotný. Energická, zábavná žena má najväčšie šance. Ak si chceme jeho priazeň privolať, ukážme mu, že ho obdivujeme a že si ho vážime.

Váha

Toto znamenie má neraz z lásky a zamilovanosti „guláš“. Neraz dokonca samy nevedia, čo cítia. Zbožňujú  flirtovanie, pútanie pozornosti. Dokážu sa zamilovať do kohokoľvek, kto je ku nim milý. Ak je ich pocit opätovaný, dokážu vzbĺknuť nielen na pár dní, ale doslova za pár hodín, či dokonca minút.

Ryby

Romantika a láska na prvý pohľad spolu súvisia. Verme alebo nie, Ryby sú beznádejnými romantikmi. Už krátko po zoznámení s inou osobou majú pocit, že medzi nimi existuje pevné puto. Vo všetkých vidia vždy niečo krásne, úžasné, tak nečudo, že sa rýchlo zamilujú.

Foto: stock.adobe.com