Najúčinnejšie spôsoby, ako flirtovať bez dotyku

Ukázať mužovi, že máte o neho záujem je niekedy ťažké. Nechceme sa raniť, ani vyznieť trápne. Existujú však aj iné spôsoby ako zaujať muža. Vyskúšajte nevinný flirt bez dotyku a uvidíte jeho reakcie. Ako flirtovať?

ako flirtovať
https://www.shutterstock.com

Prekladanie nohami

Ak sedíme v jeho blízkosti a máme na sebe sukňu či šaty, upozornime na krásu našich nôh. Zvodné prekladanie nohami si určite všimne. Tvárme sa však nenápadne.

Upozornime na svoje pery

Keď sa sem-tam zľahka a nenápadne dotkneme svojich pier, olížeme si ich alebo upravíme rúž, je to pre muža znamenie, ktoré ho nenechá chladným. Výsledkom môže byť aj bozk, po ktorom tak túžime.

Hrajme sa s vlasmi

Aj hra s vlasmi vie zaujať. Opäť platí menej je viac, takže len jemne si ich prehoďme zo strany na stranu, upravme za ucho, prečešte prstami. Veľmi účinné sú pohyby, pri ktorých odhalíme krk a šiju. Pozor, škrabanie pokožky na hlave pôsobí opačne!

Parfum na krku

Parfum na zadnej strane krku urobí divy. Vždy keď okolo neho prejdeme, keď sa budeme hrať s vlasmi, bude cítiť našu vôňu.

Hrajme sa s náhrdelníkom

Ak s ním máme neformálny rozhovor obohaťme reč tela o hru z náhrdelníkom. Upozorníte ho na váš zvodný krk, navyše aj pohľad na prsty, ktoré sa hrajú s retiazkou je pre muža zvodný. Viete, čo si hneď predstavuje…

Vystrime sa

Či sedíme alebo stojíme, dôležité je správne držanie tela. Vzpriamené sedenie je nielen atraktívne a zdravé, ale je to tiež perfektný spôsob ako flirtovať. Plecia zatlačme dozadu a predveďme svoje prsia.

Nahnime sa

Keď mu niečo hovoríme alebo sme v jeho blízkosti, nakloňme sa dopredu k nemu. Najlepšie to funguje, keď máme na sebe úzky top s výstrihom, ktorý ukáže naše vnady. Môžeme tiež niečo zdvihnúť zo zeme v jeho blízkosti – určite zachytíme jeho pohľad.