Návyky žien, kvôli ktorým strácame mužov!

Tieto ženské návyky ničia vzťahy a mužov odpudzujú!

Zoznámime sa s mužom, všetko vyzerá byť ideálne, až kým s ním nezačneme byť častejšie, či žiť s ním. Po čase sa objavia zlozvyky a návyky, ktoré nie vždy dokážeme tolerovať. Lenže – to isté platí aj z druhej strany, aj my ukazujeme, aké sme v realite. Viete, ktoré návyky a druhy správania žien najčastejšie vedú k rozchodu zo strany muža alebo k strate záujmu o niečo vážnejšie?

strácame mužov

Detský štýl reči a hlas

Maznavá reč, šušlanie, komolenie, hovorenie hraným detským hláskom nie je nič, čo by mužov priťahovalo. Samozrejme, v pokročilom vzťahu môžete mať vlastnú maznavú reč, ale hovoriť detinským jazykom či hraným detským hláskom mužov rozhodne nepriťahuje, skôr naopak. Nie je to podľa nich rozkošné, akoby sme si my mohli myslieť. Považujú to za nepríjemné, dokonca odpudzujúce. Oni totiž nechcú v nás vidieť dieťa, ale ženu.

Hra na nemú

Túto hru z času na čas hrá mnoho žien. Jednoducho, tvárime sa neprítomne, nereagujeme z nejakého dôvodu na jeho otázky a výzvy, chceme, aby si nás doberal a vypytoval sa, čo nám je a pritom mu odpovedať nechceme. Je to dosť banálny spôsob, akým chcú niektoré ženy za niečo vytrestať mužov. Mužov však táto hra vôbec nebaví a ani ju nechápu. Vyhráva inteligentná reakcia bez naťahovačiek a hier, ktoré sa nedajú priamo pochopiť. Zatajovanie, tajnostkárstvo, trucovanie a podobné ženské hry považujú za zahrávanie sa a nerozumejú im. Niet nad priamu a úprimnú diskusiu, ktorá dokáže v priebehu pár minút vyriešiť všetky problémy. Hra na nemú nikdy.

Bez názoru

Mnoho žien si myslí, že muži nechcú ženy, ktoré majú svoj vlastný názor, či priveľa stanovísk, ženy, ktoré sú sebavedomé a vedia, čo chcú. Avšak opak je pravdou. Žiaden chlap ani žena – nechce byť s partnerom, ktorý nemá vlastný názor a je prakticky „bez chrbtovej kosti“. 

Pretvárka typu: Všetko je v poriadku

Možno aj vy ste už použili túto vetu. Používa ju mnoho žien, keď nechcú partnerovi vysvetliť, čo im vlastne je, nechcú mu to otvorene povedať, alebo preto, že ho chcú jednoducho vytrestať. Opäť dosť nepríjemná hra, ktorú by sme sa mali čím skôr odučiť. Niekedy môžeme byť unavené z práce, rozmýšľať nad riešením nejakého problému, a tým, že odvrkneme, že nič sa nedeje, môže mať pocit, že pred ním chceme niečo zatajiť. Preto, i v tomto prípade radšej s pravdou von, aspoň naznačme okruh toho, čo nás trápi a prečo nie sme v poriadku, i keď máme chuť najradšej odpovedať, že všetko v poriadku je, a nič nevysvetľovať. Ak je problém v ňom, radšej mu to tiež povedzme na rovinu, bude vedieť, v akej oblasti by mal urobiť nápravu.  

Nedobytná

Ani tento typ žien nemajú muži v obľube. Ak sa hráme na nedobytnú, stále im dávame košom, stále ich nechávame tápať a pokúšať osud ďalej, stratia o nás záujem a nájdu si ženu, ktorá bude milšie a prístupnejšie reagovať. Niet sa čomu čudovať. Samozrejme, neznamená to, že máme s ním ísť do postele hneď v prvý večer. 

-sz-