Skutočná láska: Čo robí muž, keď je hlboko zamilovaný?

Niektorí muži sú známi svojou neschopnosťou vyjadriť emócie. Je pre nich ťažké slovne vyjadriť, čo prežívajú, čo cítia. To, čo cítia radšej ukazujú činmi ako slovami. Jednoducho: hlboko zamilovaný muž mení svoje správanie. Viete ako?

https://www.shutterstock.com

Miluje nás, a nie to ako vyzeráme

Napriek tomu, že sa svet v posledných rokoch posúva viac k povrchnej kráse a kultúre štýlu pripojenia, čoraz viac mužov si vyberá ženy podľa toho, kým v skutočnosti sú a nie tie, ktoré vyzerajú najlepšie. Muži, ktorí milujú svoje partnerky, ich prijímajú vo všetkých smeroch. Zamilovali sa do každej chyby alebo nedokonalosti, ktoré máme, a nechcú nič viac, ako len podporovať naše sny.

Chráni nás

Skutočne zamilovaný a milujúci muž vždy chráni svoju partnerku a ubezpečuje sa, aby netrpela fyzicky ani emocionálne. Navyše nikdy nenapadne ani nezneužije ľudí, ktorých miluje.

Chce vedieť náš názor

Skutočná láska znamená, že si váži každé jedno naše slovo, náš názor. Vždy je pre neho zaujímavé, ako sa na daný problém, situáciu, záležitosť pozeráme my. Či už je to extrémny politický pohľad alebo postoj k náboženstvu, alebo akou farbou vymaľujeme obývaciu izbu – vždy je ochotný počuť náš pohľad na vec.

Kvôli nám opustí niečo, čo robí

Nemyslíme to tak, že by sa mal zbaviť svojho koníčka či kamarátov, to by bolo nezdravé a kontraproduktívne pre celý vzťah.  Avšak zamilovaný muž takmer vždy upustí od toho, čo robí, ak jeho partnerka potrebuje pomoc. Jednoducho sme jeho najvyššou prioritou a ak existuje nejaký spôsob, ako môže vyriešiť náš problém, urobí to.

Umožní nám žiť vlastný život

Skutočná láska neznamená obmedzenie. Muž, ktorý nás naozaj miluje, nás bude podporovať aj v koníčkoch, ktoré jeho nebavia či nezaujímajú. Niektorí muži, ale i ženy zápasia o tom, aby boli s partnerom každú sekundu. To však nie je dobrá cesta. Ak nás muž skutočne miluje, nemá problém, ak trávime čas aj s inými ľuďmi, samozrejme primerane a nie na úkor spoločného času s partnerom. Každý z nás potrebuje udržať si aj vlastnú nezávislosť, inak by sme stratili vlastnú osobnosť.