Smola v láske? Priťahujete tých nesprávnych? Môže to byť vami!

Stáva sa vám, že dokola priťahujete ľudí, ktorí sú nezodpovední, sebeckí či iným spôsobom nevyhovujúci pre zdravý vzťah? Možno je to vašou osobnosťou!

tých nesprávnych

Nesprávnych či neúspešných ľudí do vzťahu často pútajú osoby s úplne opačnými vlastnosťami a danosťami. Aké ženy majú najväčšiu smolu na „toxické“ partnerov, ktorí sa absolútne nehodia pre vzťah, naopak, sú schopní zničiť nielen vzťah samotný, ale aj nás?

Extrovertné a charizmatické

Extrovertné a charizmatické ženy nepriťahujú len rovnocenných partnerov, žiaľ ešte viac osoby, ktoré dokážu veľmi zraniť a mnohé zničiť. Ak patríme do tejto skupiny, mali by sme sa naučiť hovoriť nie a poriadne zreteľne a nahlas. Problém je, že ženy z tejto skupiny sú často starostlivé a empatické, zaujíma ich, čo si o nich myslia druhí. I preto, priťahujú mužov, ktorí chcú manipulovať a ovplyvňovať. Myslime na to, že nie každý je taký, ako my.

Nadšené a optimistické

Kto by nechcel mať partnerku, ktorá je veselá, šťastná, vždy spokojná a srší optimizmom? Na takéto ženy sa často lepia muži, z ktorých sa nakoniec vykľujú neúspešní v práci, depresívny, či dokonca psychopatickí negativisti a nešťastníci. Majú tendenciu z nás vysať všetku energiu, dostať nás do ich temného sveta a obrať nás o chuť do života. Rýchlo od nich preč!

Silné, ochotné, spoľahlivé

Spoľahlivé a silné ženy to majú ťažké nielen na pracovisku, ale aj vo vzťahoch. Neraz na ich plecia padajú absurdne veľké bremená a ony sa to vždy snažia zvládnuť. Tieto ženy najčastejšie priťahujú narcistov. Najskôr ich neodhalíme, pretože ich úmysly vyzerajú byť zdanlivo dobré, avšak neskôr sa ukáže pravda. Na vrchole totiž nie je nikdy miesto pre dvoch a po čase nám to dajú pocítiť.

Srdečné, spoločenské, múdre

Takéto ženy často pôsobia ako miestne bútľavé vŕby, ktorým sa vyžaluje každá kamarátka či kolega so svojím problémom. Pozor na to, pretože ťarcha cudzích problémov ovplyvňuje negatívne i nás, keď ich počúvame a snažíme sa vyriešiť, poradiť. Je fajn chcieť, aby sa všetci priatelia cítili bezpečne a nemali problémy, ale je to nereálne. Okrem toho, takýmto postojom si budeme na seba nabaľovať čoraz viac a viac ľudí v zlom stave, či v zlej spoločenskej situácii. Je to skutočne to, čo od života očakávame?

-sz-