Telo vás prezradí!

Myslíte si, že vás len tak ľahko nikto “neprekukne”? Možno vás to prekvapí, ale reč tela je častokrát výrečnejšia než naše slová. Okrem toho,  podľa reči tela a gestikulácie môžete zistiť veľa aj o mužoch, ktorí sa vám páčia. Alebo nechtiac prezradíme o sebe, že o muža máme záujem…

Telo vás prezradí

Čo robia ženy, ak je v ich blízkosti muž, ktorý by stál za hriech?

Reč tela je neúprosná: Vo chvíli, keď do miestnosti vojde muž, ktorý sa im páči, ženy sa vystrú, rukou si prečešú alebo uhladia vlasy a pritom sa pousmejú. Potom zľahka pohodia hlavou, čo v ženskej reči znamená, že chcú muža upozorniť na všetko, čo mu môžu ponúknuť. Ďalším zaujímavým javom je to, že v spoločnosti atraktívneho muža sú ženy nepokojné, majú tendenciu hrať sa so svojimi náhrdelníkmi, korálkami, prstienkami, čím uvoľňujú svoje napätie.

Gestikulácia prezradí, aký bude milenec…

Pozrite sa na to, čo muž vo vašej prítomnosti robí so svojimi rukami. Ak je muž pri rozhovore veľmi expresívny a výrazne gestikuluje rukami, je viac než pravdepodobné, že bude vášnivý aj pri sexe. Ak je však jeho gestikulácia chabá, podobný bude zrejme aj jeho výkon v posteli.

Keď sa usmieva…

Keď sa muž usmieva na ženu, zvyčajne to znamená vždy to isté: Usmieva sa preto, lebo ho tá žena priťahuje. Tak si nenamýšľajte, že je to len preto, lebo má nejaký dôvod na dobrú náladu. Ten dôvod ste VY! Alebo si myslíte, že by muži boli takí zdvorilí, že by sa usmievali na kohokoľvek?

Kedy skrýva zlosť?

Skrývaný hnev sa môže prejaviť zúžením očí, pevne zovretými ústami alebo zaklonením hlavy dozadu. Ak muž zovrie päsť, je už zrejme veľmi zle a treba sa pripraviť na útok. Zovretá päsť totiž symbolizuje skrytú zbraň.

A ešte zopár signálov tela:

♦ Skrížené ruky na prsiach: Človek, ktorý s vami hovorí, vám nedôveruje.

♦ Skrížené ruky na bruchu: Cíti sa ohrozený – tak sa bráni.

♦ Jednu ruku má na bruchu a druhú blízko hlavy: Chce, aby ste už odišli.

♦ Pri rozhovore s vami má ruku na ústach: Zaujíma ho, čo mu hovoríte.

♦  Ak človek, s ktorým hovoríte, zdvihne hlavu a bradou akoby ukazoval na vás, znamená to, že si myslí, že tárate nezmysly 😛

Save