Toto chce vo vzťahu každá z nás!

Kedy sme vo vzťahu spokojné?

Napriek tomu, že každá žena je iná, existujú niektoré spoločné momenty, ktoré očakávame od kvalitného vzťahu všetky. Kedy sme s partnerom spokojné?

 vo vzťahu

Ak sa cítime milované

Keď sa žena cíti milovaná, je uvoľnená a otvorená voči partnerovi. Hádky sa rozptýlia, intímnosti sú skvelé a sme plné pozitívnej energie. Ak necítime lásku zo strany partnera všetko sa deje naopak: pribúdajú hádky, intímností je čo raz menej a všade vládne negatívna energia. Pritom stačí len tak málo, aby sa muž naučil niekedy vidieť aj očami svojej partnerky. Potom by pochopil jej náladu, stav, slová…

Ak sa cítime v bezpečí

Každá žena potrebujeme vedieť, že je si ju partner váži, že sa mu môže zveriť a bude pri ňom v bezpečí. V mnohých vzťahoch prebiehajú boje o sebaúctu, sexualitu, dôveru. Ak v rámci hádky použijeme škaredé slová, urážame sa navzájom, či nám partner dá najavo, že nami opovrhuje alebo považuje naše rozhodnutia za nerozumné, nebudeme sa cítiť vo vzťahu dobre a v bezpečí.

Ak nás partner vníma

Mnoho vzťahov krachuje na tom, že jeden z páru sa cíti byť ignorovaný, nepochopený, jednoducho, partner mu nevenuje dostatok pozornosti a už vôbec sa nezaujíma o to, čo prežívame a cítime. Vnímavý partner vidí na žene, že má zlú nápadu, že ju niečo trápi a zaujíma sa o to, ako jej môže pomôcť. Poskytne emocionálnu podporu vždy, keď ju potrebujeme.

Ak po nás partner túži a dáva to najavo

Nestačí len milovanie raz za týždeň či dva. Žena potrebuje vedieť, že je pre partnera stále príťažlivá, že sa mu páčiť. Stačí niekoľko objatí, dotykov, či vyznaní, pochvalných a obdivných slov zameraných na postavu, tvár, vlasy a žena sa bude cítiť ako v siedmom nebi. V konečnom dôsledku budeme z toho profitovať obaja.

Ak vieme, že sa na partnera môžeme spoľahnúť

V živote je mnoho situácii, kedy potrebujeme mať po boku človeka, na ktorého sa môžeme spoľahnúť. Vedieť, že aj v tých najhorších, najhektickejších chvíľach života stojí pri nás muž, ktorý nás chápe, podporuje a drží nad hladinou je úžasná úľava.

-sz-