Toto mužov na nás najviac priťahuje!

Nemusíme byť sexi oblečené, ani mať postavu fitnesky, a pritom môžeme byť neuveriteľne sexi a príťažlivé. Viete, ktorým prvkom ženského správania a povahovým črtám muži jednoducho neodolajú?

 najviac priťahuje

Rozhodnosť a istota

Žena, ktorá si je istá sama sebou, je vyrovnaná, vie, čo chce, má schopnosť zmagnetizovať svoje okolie, aby jej verilo. Vyžaruje silu a úspech, na ktorých sa chce okolie zúčastniť. Pozor, ale netreba to preháňať so sebavedomím, to mnohých mužov naopak – odpudzuje. Ak však žena prijíma sama seba takú, akou je a nič nekamufluje, nepotrebuje sa neustále vo vzťahu uisťovať, nepochybuje o sebe,, ani o tom čo robí, či o partnerovi bude mať u mužov určite úspech. 

Úsmev

Koľko ľudí chodí dennodenne strhaných, zamračených, vystresovaných, pohľadom neprítomných. Žena, ktorá sa často usmieva, je pre každého muža ako balzam na dušu. Väčšina mužov má v sebe zabudovanú potrebu alebo túžbu potešiť svoju polovičku, a keď vidia, že sa im to skutočne darí, s radosťou budú pokračovať vo vzťahu s takouto ženou. Niektoré ženy sú, naopak, večne podozrievavé, nevedia prijímať potešenie, naduté – a to rozhodne nie je sexi, ani motivujúce do ďalšieho vzťahu.

Vnútorná sila

V každom vzťahu sú lepšie a horšie obdobia. Ak dokážeme zvládať náročné obdobia bez hystérie a rôznych negatívnych emócií, s rozumom a rozvahou, je to výhra pre nás samotné, ale zároveň aj veľmi atraktívna vlastnosť, pre ktorú nás muži obdivujú.

Optimizmus a radosť zo života

Umenie tešiť sa zo života, zabávať sa, byť dobre naladená, nemá v krvi každá žena. Verme, že tie z nás, ktoré takýmto spôsobom prekonávajú nástrahy života, sú omnoho atraktívnejšie ako večne nešťastné a nespokojné ženy, ktorým nič nikdy nevyhovuje a ktoré sa nevedia odreagovať ani na chvíľu. Zmysel pre humor je tiež veľmi dôležitý a žena, ktorá vie odľahčiť situáciu, zbaviť svoje prostredie stresu – nehovoríme, že musí byť priam zabávačom, to určite nie – je ženou, po akej túži väčšina chlapov. 

Zraniteľnosť a úprimnosť

Muži sa boja ukázať svoju zraniteľnosť, lebo by mohla byť považovaná za slabosť. Avšak u žien je otvorenosť, citlivosť a zraniteľnosť atraktívnou. Muži majú radi pocit, že nás chránia, a teda potrebujú ženu, ktorú môžu ochraňovať a ktorá z času na čas, i keď je silná a samostatná, potrebuje ich podporu. Úprimný rozhovor je navyše veľmi silnou a dôležitou investíciou do pevného vzťahu.

-sz-