Toto spraví len muž, ktorý nás naozaj miluje!

Život je jazdou na horskej dráhe, láska a vzťahy ešte náročnejšou. Mnohokrát nás prekvapí a stane sa to, čo sme najmenej očakávali. Ako si môžeme byť isté, že nás náš partner naozaj miluje? Ak sa správa podobne ako v nasledujúcich bodoch, zbytočne si vrásky nerobme!

naozaj miluje

Nebojí sa ukázať svoju zraniteľnosť

Väčšina mužov tají pred partnerkou svoju zraniteľnosť čo najdlhšie. Nemajú radi, keď poznáme ich zraniteľné miesta. V momente, keď je voči nám vo všetkom priamy a otvorený a pootvorí nám dvierka k svojej zraniteľnosti si môžeme byť isté, že to myslí úplne vážne.

Sme pre neho krásne každý deň

Bez ohľadu na to, či máme na sebe mejkap a krásne šaty, alebo sme po prebdenej noci unavené, či nás zmorila choroba – aj tak, vždy a za každých okolností sme pre neho krásne. Ak nás miluje a obdivuje v našej prirodzenosti,. Našli sme toho správneho!

Kvôli nášmu šťastiu a radosti je schopný obetí

V každom človeku je do istej miery zastúpený egoizmus. Ak muž skutočne miluje ženu, dokáže jej obetovať na úkor seba veľa len preto, aby ju urobil šťastnou. Každá takáto obeta je veľkým vyjadrením lásky.

Je našim najväčším „roztlieskavačom“

Ak potrebujeme podporiť, povzbudiť, nik nám nefandí viac ako on. Povzbudzuje nás v zlom psychickom stave, pomáha nám, aby sme dosiahli svoje ciele, a to aj vtedy, keď nie sú spoločné s jeho alebo im až tak dobre nerozumie.

Bojuje za našu lásku

Každý vzťah prechádza istým vývojom a prekážkami, ktoré mu padajú pod nohy. Buď ich prekoná, alebo podľahne. Ak je ochotný čokoľvek spraviť, aby sa problémy čo najskôr vyriešili a nezasiahlo to náš vzťah. Rovnako sa zaujíma aj o naše zdravie.

Venuje pozornosť drobnostiam, ktoré nás zaujímavú

Napriek problémom v práci, či iným starostiam má stále na mysli naše blaho a vie to ukázať svojou pozornosťou. Ak urobí všetko pre to, aby nás rozosmial, obšťastnil a urobil veselou každý jeden deň, niet žiadnych pochýb o tom, že  nás miluje. Naozaj miluje – nielen zamilovane.

-sz-