Výber partnera pre tieto znamenia nie je problém! Patríte medzi ne?

Každá z nás pozná ženu, ktorá jednoducho nemá šťastie na tohto pravého. Neustále vstupuje do vzťahov, ktoré sú nefunkčné. Na druhej strane je veľa takých, ktoré majú jednoducho šťastie na výber partnera. Ich vzťah je zdravý, funkčný, príjemný. Zdá sa, že úlohu v tom, či si vyberieme dobre alebo nie, zohrávajú aj hviezdy. Toto sú znamenia, ktoré majú tendenciu vybrať si správne. Nie je to však len šťastím z hviezd, ale ich povahou a prístupom.

výber partnera
https://www.shutterstock.com

Kozorožec

O tomto znamení sa často hovorí, že má šťastie na lásku. Je to však skôr povahou Kozorožca. Je opatrný, starostlivý, skvelý v skúmaní ľudí. Dokáže ľahko spoznať, keď niekto predstiera, že je milý. Navyše, má skvelý zmysel pre humor. To isté vyžaduje aj od partnera. Ak si Kozorožec niekoho vyberie za partnera, vyberie si múdro.

Ryby

Ryby sú veľmi romantické znamenie. Riadia sa inštinktom, ktorý majú skutočne silný a vďaka nemu dokážu nájsť vhodného partnera. Dokážu rozoznať, či je niekto falošný alebo nie. Sklamú sa vtedy, keď počúvajú rady iných a nie vlastné inštinkty.

Panna

Toto znamenie má priam fantastický vkus na výber partnera. Nie je to preto, že sa narodili pod šťastnou hviezdou. Je to opäť vďaka schopnostiam tohto veľmi racionálneho znamenia. Panny sú citlivé, inteligentné a učia sa z vlastných chýb. Dlho testujú potenciálneho partnera, kým to s ním začnú myslieť vážne. Ten druhý to spravidla ani netuší. Nikdy sa nepustia do vážneho vzťahu s niekým, o kom si nebudú isté, že je všetkým, čo chcú a potrebujú.

Býk

Veľmi záleží na prvom dojme, aký zanechá potenciálny partner na osobe v znamení Býka. Ten, predtým, ako nadviaže užší vzťah, zváži všetky pozitíva i negatíva. Vzťah posunie ďalej až vtedy, keď si je stopercentne istý ide o toho pravého. Takže i v tomto znamení funguje najskôr metóda preverovania. Asi preto partneri Býka bývajú vždy také úžasní.