Sexi bielizeň a sex

Napriek tomu, že niektorí to možno trochu podceňujú, pekná spodná bielizeň má veľmi dôležitý význam. Keďže je to posledný kus odevu, ktorý si človek vyzlečie pred milovaním, môže na partnera mocne zapôsobiť a vhodne ho naladiť. Ak je krásna a zvodná, môže mať účinky podobné afrodiziaku a váš partner bude po vás túžiť tak veľmi, že sa už ani nebude vedieť dočkať chvíle, keď vás tej krásnej a zvodnej nádhery zbaví…

Aby ste však vedeli pomocou spodnej bielizne vyvolať ten správny dojem a vzbudiť u partnera potrebnú náladu, možno nezaškodí osvojiť si, aký vplyv ,ajú na mužov farby dámskej spodnej bielizne:

Snehobiela bielizeň pôsobí na mužov čisto, nevinne a panensky. Nuž, čo si budeme nahovárať – veľa mužov túži práve po takomto zážitku:-)

bielizeňČierna bielizeň pôsobí veľmi zvodne a ženy, ktoré si ju obliekajú, považujú muži za skúsené, značne sebavedomé a očakávajú od nich, že budú pri sexuálnych radovánkach aktívne.

bielizeň

Ružová bielizeň vyzerá dievčensky a hravo. Muži sa pri ženách v ružovej bielizni cítia uvoľnene, nemajú pri nich žiadne prehnané očakávania, ani sa na nič nehrajú.

bielizeň

Červená bielizeň prebúdza túžbu a aj žena oblečená v červenej spodnej bielizni pôsobí na mužov roztúžene.

bielizeňA čo nie je erotické?
Názory na to, aká spodná bielizeň je, či vôbec nie je erotická, sa môžu značne rôzniť. U žien však zaručene nie je sexi spodná bielizeň, ktorá dobre nesedí a nepekne sa zarezáva, ale ani „bezpohlavné“ nohavičky pripomínajúce módu starých mám. Páni by sa zase mali vystríhať prúžkovaných alebo vzorkovaných  trenírok a rozhodne by si mali dávať pozor na to, aby sa pri sexuálnych radovánkach neocitli v posteli v ponožkách. No a ak by sa náhodou stalo, že ponožky by mali krikľavú farbu, tak to je už úplné posteľové faux pas!