Sexuálne nechutenstvo veští krízu?

Myslíte si, že už o sexe viete všetko?

Možno, že práve teraz zistíte, že vaše poznatky v tejto oblasti majú ešte medzery a všeličomu sa môžete priučiť. Aj v oblasti lásky a sexu jestvuje totiž množstvo klamstiev a predsudkov…

Sexuálne nechutenstvo

Napríklad: “Keď muž nemá chuť na sex, znamená to, že vzťah má krízu…”

Aj vy si myslíte, že muži myslia vždy iba na to jedno? A že iné, ako myšlienky na sex vo svojej hlave  azda ani nenosia? V tom prípade vás jeho chvíľkový nezáujem o intímny život určite riadne vykoľají a zneistí. Čo sa deje? Už ho nevzrušujem, alebo má inú, a preto po mne už tak veľmi netúži? Dôvodom však vôbec nemusí byť erotické ochladenie, ale aj také prozaické záležitosti, ako sú problémy v práci, problémy s peniazmi, nové náročné projekty, alebo hoci aj drobné zdravotné záležitosti, o ktorých sa mu nechce hovoriť. V takom prípade môže pomôcť, ak do vzťahu vnesieme trochu ľahkosti a naučíme sa spolu smiať a zabávať. Ani sa nenazdáme, a možno sa partnerov sexuálny apetít bleskurýchlo napraví. Ak by však jeho nechuť napriek všetkej našej snahe stále pretrvávala, môže to byť predsa len znamenie, že niečo nie je v poriadku.

Záver:

Žiaden muž nechce vždy iba to jedno! Pretrvávajúci sexuálny chlad však nie je v poriadku a svedčí o nakopených problémoch, ktoré treba riešiť!