SPÄŤ
Prebiehajúce

Darujte tento rok pod stromček domáce kúpele

Od: Henrieta Karabova 13.12.2018
5 votes, average: 5,00 out of 55 votes, average: 5,00 out of 55 votes, average: 5,00 out of 55 votes, average: 5,00 out of 55 votes, average: 5,00 out of 5 Tento článok ste už hodnotili
Loading...

Tiež rozmýšľate, čím tento rok potešíte svojich blízkych pod vianočným stromčekom? Buďte originálni a darujte im balíček produktov pre prípravu luxusných domácich kúpeľov.

domáce kúpele

Prečo domáce kúpele?

Žijeme v uponáhľanej dobe plnej stresu, napätia a zhonu. Príjemný rituál domácich kúpeľov so zapálenou sviečkou, vonným kúpeľom, osviežujúcou sprchou, masážou, šálkou čaju alebo iným spôsobom rozmaznávania ocenia všetci, ktorí sa čas od času potrebujú odpútať od denných problémov a hodiť všetko za hlavu. Vďaka relaxačným rituálom je možné počas pol hodinky dosiahnuť  fyzickú  i psychickú úľavu, osviežiť a regenerovať telo i ducha.

domáce kúpele

Aké produkty zvoliť? Siahnite po sortimente od českej značky Manufaktura, ktorá svoje produkty vyvíja v duchu domácich kúpeľov. Originálne a vysoko kvalitné receptúry výrobkov využívajú priaznivé účinky tradičných českých prírodných ingrediencií – českého piva a chmeľových výťažkov, karlovarskej termálnej soli, vína a výťažkov z viniča, marhúľ, sedmokrások a iného ovocia a bylín typických pre našu krajinu. Značka ponúka aj atraktívne doplnky pre domáce kúpele – čaje, sviečky, masážne pomôcky, porcelán atď..  Doplnky sú vyrábané na zákazku v spolupráci s tradičnými, kvalitnými českými výrobcami, ktorých Manufaktura vždy uprednostňuje pre svoju spoluprácu.

Čitateľská vianočná súťaž !!!

Odpovedzte na súťažnú otázku a troch z vás vyžrebujeme a odmeníme balíčkom pre domáce kúpele od českej značky Manufaktura v hodnote 50 €..

Aby ste sa mohli zúčastniť súťaže, musíte sa registrovať na portál www.woman.sk. Po registrácii sa pomocou vašich prihlasovacích údajov prihláste na portál www.woman.sk a môžete súťažiť !!! Inak nemôžete byť zaradení do zlosovania!!!

Správnu odpoveď na otázku a viac inšpirácie na darčeky nájdete na www.manufaktura.sk

womangalérie VŠETKY