Eko vrecká z kukurice pre celú rodinu. Vianočná súťaž s Beniki

Nakupujete s radosťou? S vreckami Beniki sa budete tešiť na každý nákup.

A to nielen v období Vianoc.

Eko vrecká

Slovenský výrobok z dielne mladej mamičky znovupoužiteľné eko vrecko Beniki na nákup potravín je vyrobené z prírodného materiálu – 100% kukuričného škrobu. Unesie 1,5 kg nákup chlebíka, pečiva, ovocia, zeleniny a rôznych drobností. V ponuke sú 1 kusové, 3 kusové aj 5 kusové balenia.

Eko vrecká

Mladá mamička Andrea Meredith hľadala náhradu plastových vreciek najmä pre svoju rodinu. Testovala materiály, nite, stuhy, etikety, ktoré by boli prírodné a nezaťažovali naše životné prostredie. Pre mamu dvoch malých detí bolo výzvou žiť zdravšie a pokúsiť sa nájsť náhradu za plastové vrecká, ktoré denne využívame v obchodoch.

 Výnimočnosť materiálu

Eko vrecko je slovenský výrobok šitý z jedinečného prírodného materiálu – polyaktidu. Ide o textilné vlákno vyrobené z kyseliny polymliečnej (PLA, z angl. PolyLactid Acid). Surovinou na výrobu PLA je rastlinná biomasa, konkrétne kukurica, z ktorej sa získava kukuričný škrob, ktorý sa následne spracuje na polylaktid. Z polylaktidového vlákna sa potom utká materiál slúžiaci na výrobu eko vreciek Beniki.

Do každej domácnosti

Eko vrecká z kukurice Beniki sú praktickým pomocníkom v každej domácnosti. Moderná žena ich má vždy poruke vo svojej kabelke. Školáci si v nich radi nosia desiatu, menšie deti drobné hračky a písacie potreby na výlety. Seniori už tiež nakupujú ekologicky. Omrvinky z pečiva sa nevysypú do tašky vďaka husto tkanej vláknine. A s nákupom vo vrecku šup rovno do chladničky! Zelenina a ovocie zostanú dlhšie čerstvé vďaka priedušnosti materiálu. Ak sa eko vrecko znečistí, stačí ho oprať  ručne v teplej vode do 30° C.

Keď vrecúško doslúži

Každý materiál sa raz unaví. Vtedy ho stačí vložiť do hnedého odpadkového koša či priemyselného kompostéra. Vrecko sa rozloží na bioodpad a vráti sa celé späť do prírody.

Vianočné novinky

Eko vrecká

Potešte svojich blízkych eko vreckami z kukurice v krásnom vianočnom 3 kusovom balení. Alebo snívate o super eko taške? Ak sa chystáte na nákup, jogu či kamkoľvek inde buďte štýlové a minimalistické! Zmestí sa do nej všetko, čo potrebujete. A v čom je iná ako ostatné? Ukrýva v sebe aj tri eko vrecká na ovocie, zeleninu či pečivo.

Ďalšou vianočnou novinkou je spolupráca Beniki so slovenskou chránenou dielňou, ktorá ponúka výrobky pre firemných zákazníkov v rámci náhradného plnenia. Nakuknite a vyberte si.

Viac informácií o eko vreckách Beniki sa dozviete na stránke www.beniki.sk, facebookovom profile Beniki.ekovrecko a Instagrame Beniki_ekovrecko.

Čitateľská súťaž

Aby ste sa mohli zúčastniť súťaže, musíte sa registrovať na portál www.woman.sk. Po registrácii sa pomocou vašich prihlasovacích údajov prihláste na portál www.woman.sk a môžete súťažiť !!! Inak nemôžete byť zaradení do zlosovania!!!

Zapojte sa do súťaže a 3 z vás získajú štýlové 3 kusové vianočné balenie eko vreciek z kukurice Beniki. Stačí správne odpovedať na otázku: