SPÄŤ
Prebiehajúce

Obľúbená výživa pre nohy v novom šate

Od: Henrieta Karabova 1.10.2018
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Prvá voľba Slovákov spomedzi výživových doplnkov s obsahom mikronizovaného diosmínu aj hesperidínu sa vizuálne zmenila. Mobivenal micro a Mobivenal micro simple majú nové obaly, s akými budú postupne pribúdať na pulty slovenských lekární.  

Mobivenal micro

Rokmi zaužívaný vizuál krabičiek nahradila jeho modernejšia verzia so zachovanou farebnou odlišnosťou výživových doplnkov. Modro-fialové prevedenie zostáva pre Mobivenal micro simple s obsahom mikronizovaného diosmínu a hesperidínu, červeno-zelené prevedenie pre balenie Mobivenal micro, ktorý je obohatený o 30 mg escínu. Podobne sa nemenia ani logá samotných produktov ako aj počet tabliet v troch variantoch krabičiek – 30 tabliet, 60 + 10 tabliet a 100 + 20 tabliet. Zmena balení sa dotýka najmä v orientácii krabičiek zo šírky na výšku a nový je aj vizuál produktov.

Výživové doplnky Mobivenal micro simple a Mobivenal micro sú vyhľadávané Slovákmi, ktorí dbajú o dostatočnú a cielenú výživu svojich nôh. Ich kondícia sa môže zhoršovať nielen s pribúdajúcim vekom, ale aj vplyvom dlhého státia, sedenia alebo častého či dlhodobého cestovania.

Zapojte sa do našej súťaže a traja z vás môžu získať balenie MOBIVENAL® micro alebo MOBIVENAL® micro simple. Stačí, ak odpoviete na súťažnú otázku a výhra môže byť Vaša.

Čitateľská súťaž !!!

Odpovedzte na súťažnú otázku a troch z vás vyžrebujeme a odmeníme. Víťaz získa balíček kozmetiky.

Aby ste sa mohli zúčastniť súťaže, musíte sa registrovať na portál www.woman.sk. Po registrácii sa pomocou vašich prihlasovacích údajov prihláste na portál www.woman.sk a môžete súťažiť !!! Inak nemôžete byť zaradení do zlosovania!!!

Viac informácií o výživových doplnkoch Mobivenal nájdete na stránke www.mobivenal.sk, alebo na Facebook stránke Mobivenal: https://www.facebook.com/mobivenal/.

womangalérie VŠETKY