Súťaž o nežnú sedmokráskovú kozmetiku

Česká značka kozmetiky Manufaktura začiatkom leta predstavila nové pleťové krémy, ktoré sú výnimočné len svojím mimoriadnym zložením, ale aj obalom. Obsahuje vymeniteľný EKO kalíšok, ktorý po spotrebovaní ľahko nahradíte novým, a tým napomôžete k úspore obalového materiálu.

sedmokráskovú kozmetiku

Prečo by si krémy mali nájsť cestu do Vašej kúpeľne? Prezradíme Vám, čo je na nich také skvelé …

Jemný ochranný & hydratačný denný pleťový krém s výťažkami zo sedmokrásky a ovsa

Výnimočný ľahký denný krém bude Vaším tajným spojencom pre krásu a život v meste. Bráňte svoju pleť a doprajte jej dlhodobú hydratáciu a celodennú ochranu. Denný krém posilňuje obranyschopnosť pleti, predchádza výskytu vrások a strate pružnosti, napomáha redukcii tmavých škvŕn, obnovuje kožnú bariéru, zabraňuje dehydratácii, zvláčňuje, upokojuje a chráni.

sedmokráskovú kozmetiku

Starostlivo vyladená receptúra ​​denného krému kombinuje unikátne účinky ovseného, ​​mandľového a jojobového oleja, výťažkov zo sedmokrásky, kyseliny hyalurónovej 2. generácie, beta-glukánu, vitamínu E, squalanu, bambuckého masla a rastlinného anti-pollution komplexu.

Jemný omladzujúci nočný pleťový krém so sedmokráskou a kyselinou hyalurónovou

Kým budete spať, postarajú sa cenné ingrediencie o mnoho kozmetických anti-aging kúziel pre krásnu pleť. Upokoja ju po dlhom dni, napomôžu tvorbe kolagénu a elastínu, zaistia dlhodobú hydratáciu a obnovu ochrannej kožnej bariéry, prispejú k okamžitému liftingu a vyhladeniu vrások. V neposlednom rade pleť spevnia, zregenerujú a starostlivo vyživia. To všetko vie jemný nočný anti-aging krém

Mohlo by vás zaujímať

Májové novinky Manufaktúra s vôňou sedmokrásky

Máme radosť, že naša obľúbená rada Sedmokráska opäť rozkvitla! Rozšírila sa o ďalšie skvelé produkty pre nežnú a jemnú starostlivosť o pokožku tela aj o… Čítaj ďaľej

Poprajte svojej pleti dobrú noc omladzujúcim pohladením so sedmokráskou, peptidmi, ovseným a mandľovým olejom, kyselinou hyalurónovou 2. generácie, bambuckým maslom, squalanom, panthenolom a vitamínom E.

Pozor čitateľská súťaž!

Zasúťažte si s nami o 3 balíčky jemnej sedmokráskovej starostlivosti v hodnote 50 €.

sedmokráskovú kozmetiku

Odpoveď na otázku nájdete na www.manufaktura.sk.

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach