SPÄŤ
Prebiehajúce

Súťažte o Sedmokráskový pleťový rituál

Od: Henrieta Karabova 29.11.2018
9 votes, average: 5,00 out of 59 votes, average: 5,00 out of 59 votes, average: 5,00 out of 59 votes, average: 5,00 out of 59 votes, average: 5,00 out of 5 Tento článok ste už hodnotili
Loading...

Naša pokožka je v dnešnej priemyselnej dobe neustále vystavovaná pôsobeniu škodlivých látok, ktoré spôsobujú precitlivenosť pokožky a oslabujú jej obranyschopnosť. Pokožka na tvári je citlivejšia ako ostatné partie tela a jej starostlivosť je preto potrebné venovať zvýšenú pozornosť. Doprajte svojej pokožke extra jemnú a šetrnú starostlivosť s kozmetikou Sedmokráska od českej značky Manufaktura bez obsahu alergénnych parfumov, parabénov, alkoholu a ropných produktov.

Sedmokráskový pleťový rituál
Sedmokráskový pleťový rituál

Sedmokrásky použité na výrobu tejto kozmetiky sú ručne zbierané v čistom prostredí českých a slovenských záhrad a lúk. Obsahujú cenné minerálne látky, ovocné kyseliny, proteíny aj aminokyseliny a ďalšie cenné látky a vďaka ich omladzujúcim účinkom na pleť sa z nich už v renesancii pripravovali elixíry krásy. Všetky produkty sú sprevádzané bezalergénnou nežnou vôňou evokujúcou pocit čistoty a nevinnosti.

Sedmokráskový pleťový rituál
Sedmokráskový pleťový rituál

Čitateľská súťaž !!!

Odpovedzte na súťažnú otázku a troch z vás vyžrebujeme a odmeníme balíkom Sedmokráskového pleťového rituálu pre hydratovanú a žiarivú pleť v hodnote 50 €.

Správnu odpoveď na otázku nájdete na www.manufaktura.sk.

Aby ste sa mohli zúčastniť súťaže, musíte sa registrovať na portál www.woman.sk. Po registrácii sa pomocou vašich prihlasovacích údajov prihláste na portál www.woman.sk a môžete súťažiť !!! Inak nemôžete byť zaradení do zlosovania!!!

womangalérie VŠETKY