Súťažte o zásaditú starostlivosť o telo pre krásnu pokožku do plaviek!

Vyhrajte 5x balenie 750 g zásadito-minerálnej soli MeineBase®, ktorá bude rozmaznávať vašu pokožku a pripraví ju na leto.

zásaditú starostlivosť o telo

Jar je tu a prichádza obdobie sukní, šiat a plaviek. Ak sme prekyslení a máme problematickú pokožku – akné, celulitídu, ochabnutú pokožku alebo ekzémy, nie je toto obdobie pre nás práve radostné.

zásaditú starostlivosť o telo

Aby sme uviedli našu pokožku a organizmus späť do rovnováhy, je potrebné ošetrovať sa a starať sa o seba zásaditými prípravkami. Dr. h. c. Peter Jentschura sa inšpiroval zásaditou plodovou vodou, v ktorej sa kúpal každý z nás po dobu deviatich mesiacov pred svojím narodením a vyvinul zásadito-minerálnu kúpeľovú soľ MeineBase® s pH 8,5.

Práve pokožka malých detí je zamatovo hebká a voňavá, a to z toho dôvodu, že zásaditý roztok aktivuje prirodzené vylučovanie škodlivín cez pokožku a uvoľní z pokožky kyseliny a škodliviny. Takto sa uľaví celému organizmu, navyše sa optimalizuje samopremasťovanie pokožky, ktorá je po kúpeli príjemne hebká a nepríjemné problémy sú redukované. Je to najprirodzenejšia starostlivosť o telo na svete, ktorú môžeme využívať po celý život. Odporúčame 1 – 2 kúpele celého tela týždenne, alebo 3 – 4 kúpele nôh. Počas kúpania si pravidelne vyšúchajte pokožku tela kefou. Pozitívne výsledky nenechajú ba seba dlho čakať.

Čitateľská súťaž !!!

zásaditú starostlivosť o telo

Odpovedzte na súťažnú otázku a piatich z vás vyžrebujeme a odmeníme balením 750 g zásadito-minerálnej soli MeineBase®, ktorá bude rozmaznávať vašu pokožku a pripraví ju na leto.

Aby ste sa mohli zúčastniť súťaže, musíte sa registrovať na portál www.woman.sk. Po registrácii sa pomocou vašich prihlasovacích údajov prihláste na portál www.woman.sk a môžete súťažiť !!! Inak nemôžete byť zaradení do zlosovania!!!

Odpoveď na otázku nájdete na www.regenerujte.sk

Viac o zásaditej starostlivosti o telo

zásaditú starostlivosť o telo

Zásadité kúpele pomáhajú pri mnohých zdravotných problémoch a sú vítaným očistným opatrením pre organizmus vystresovaného človeka dnešnej civilizácie. Na základe princípu vyrovnania koncentrácie vylučuje pokožka v zásaditom kúpeli kyseliny a produkty látkovej výmeny z prekyslených tekutín, svalov, žliaz a tkanív tela do zásaditého prostredia kúpeľovej vody. Pokožka je uvoľnená a vyčistená. Človek cíti úľavu a nemá potrebu ďalšej starostlivosti. Osuší sa frotírovým uterákom a teší sa z hladkej pokožky. Pomocou pravidelných kúpeľov celého tela poskytneme pokožke a organizmu akýsi ventil na odvádzanie nahromadených kyselín a škodlivín. MeineBase sa hodí aj na starostlivosť o citlivé bábätká. Čistí šetrne a nepáli ani v očiach malých detí. Navyše, zásadité kúpele pôsobia aj ako prírodný dezodorant. Z vyčisteného tela neprúdia žiadne nepríjemné pachy. Bežné dezodoranty a antiperspiranty, ktoré zabraňujú vylučovaniu, sa stanú nadbytočnými. Zásaditým kúpeľom s hodnotou pH nad 8,0 odoberieme, navyše, živnú pôdu nepríjemným plesniam, lebo im sa darí mimoriadne dobre pri kyslých hodnotách pH medzi 3,5 až 5,5. Zásadité kúry, predovšetkým zásaditý kúpeľ celého tela, pomáhajú pôsobiť proti rôznym civilizačným chorobám našej modernej doby. Lebo tie sú v mnohých prípadoch dôsledkom prekyslenej látkovej výmeny.

zásaditú starostlivosť o telo