Dokonalá postava v priebehu mesiaca

Túžite po ladných krivkách bez chybičky?

Siahnite po novinkách značky Solutions, ktoré prináša spoločnosť AVON Cosmetics. Vďaka nim budú vaše problémové partie minulosťou a vy sa môžete pýšiť skvelou postavou.

Dokonalá postava

Anticelulitídne telové mlieko s komplexom Multi Tone

 

Telové mlieko zredukuje celulitídu už za 4 týždne1. Obsahuje anticelulitídny komplex Multi Tone inšpirovaný mezoterapiou, ktorý redukuje viditeľnosť celulitídy a predchádza tvorbe novej2. Pomáha tak spaľovať tuk 3-krát rýchejšie3. Vďaka tejto prevratnej novinke sa zbavíte aj tej najzávažnejšej celulitídy, navyše vaša pokožka bude vypnutá a spevnená.

 

Anticelulitídny hrejivý telový gél s L-karnitínom

 

Hrejivý telový gél  urýchľuje spaľovanie tukov, vďaka čomu vám zaručí štíhlejší vzhľad už za 4 týždne4. Obsahuje pokrokový komplex Termaburn s L-karnitínom inšpirovaný liposukciou, ktorý okamžite zahrieva pokožku, pomáha stimulovať metabolizmus buniek a tak dosiahnuť štíhlejší vzhľad. Navyše spevňuje pokožku a redukuje celulitídu.

Spevňujúci liftingový krém na poprsie s komplexom

 

Krém na poprsie obsahuje komplex Arginine inšpirovaný profesionálnym liftingom. Ten vám zaručí nielen spevnenie poprsia, ale aj jeho tvarovanie.

Čitateľská súťaž !!!

Odpovedzte na súťažnú otázku a troch z vás vyžrebujeme a odmeníme kozmetickým balíčkom od Avon.

Aby ste sa mohli zúčastniť súťaže, musíte sa registrovať na portál www.woman.sk. Po registrácii sa pomocou vašich prihlasovacích údajov prihláste na portál www.woman.sk a môžete súťažiť !!! Inak nemôžete byť zaradení do zlosovania!!!
 
 

Výhercovia:

 
1. Veronika Švarná, Tovarné
2. Ivana Staňová, Spišská Nová Ves
3. Denisa Mikovičová, Bratislava