Jahody v mede, dobrota zo slovenských dolín a lúk

Príroda sa prebúdza, vtáčiky čvirikajú a včielky z medovej rodiny Grgulovcov usilovne pracujú na tom, aby vám aj tento rok priniesli na stôl len to najlepšie zo slovenskej prírody. Tým je aj poctivá domáca dobrota Jahody v mede, v ktorej nájdete pravé jahody zmiešané s obľúbeným kvetovým medom. Ideálne nielen na pečivo či do koláčov, ale aj na prípravu smoothies a zdravých raňajok. Neodolateľne voňavé a chutné Jahody v mede nájdete v Medovom obchode CERA MEL a na www.medovyobchod.sk.

Jahody v mede

Poznáte pastovaný med?

Včelárska rodina Grgulovcov z Medového obchodu CERA MEL spracováva med a včelie produkty už viac ako 20 rokov a na poctivom mede si zakladá. Okrem klasických medov vyrába aj tzv. pastovaný med. Pri procese pastovania medu sa využíva jeho prirodzená vlastnosť – kryštalizácia, ktorá sa laicky označuje aj ako „cukornatenie“. Tekutý med je niekoľkokrát za deň mechanicky premiešavaný, čím sa veľké kryštály v mede rozdrvia na malé a med tak získava krémovú konzistenciu. Kvalita je dôležitá, a aj preto proces pastovania medu prebieha vo včelárstve Grgulovcov ručne, bez zahrievania a prídavných látok. Tak si pastovaný med zachováva všetky cenné látky – vitamíny, minerály a antioxidanty, teda rovnaké ako má aj tekutý med.

Jahody v mede

Jahody v pastovanom mede

Láska na prvé ochutnanie, to sú Jahody v mede z Medového obchodu CERA MEL. Včelári zmiešali jahody sušené mrazom, vďaka čomu si zachovali svoju chuť a vitamíny, s kvetovým pastovaným medom pochádzajúcim zo slovenských dolín a lúk. Vznikla dobrota, ktorá vyčarí úsmev na tvári a roztopí každé zachmúrené srdce. V Jahodách v mede nájdete iba čistú chuť a vôňu jarnej prírody, bez pridaného cukru alebo konzervačných látok. Viac na www.medovyobchod.sk.

Čitateľská súťaž !!!

Odpovedzte na súťažnú otázku a trochch z vás vyžrebujeme a odmeníme balíčkom z Medového obchodu CERA MEL.

Aby ste sa mohli zúčastniť súťaže, musíte sa registrovať na portál www.woman.sk. Po registrácii sa pomocou vašich prihlasovacích údajov prihláste na portál www.woman.sk a môžete súťažiť !!! Inak nemôžete byť zaradení do zlosovania!!!

Výhercovia:

  1. Majka Dobrová, Trnava
  2. Daniela Galusová, Banská Bystrica
  3. Vanda Tomčíková, Poprad