Novinky v dm drogerie markt, apríl 2017

apríl 2017 

alverde Beauty & Fruity micelárna voda

Micelárna voda s limetkovým a jablkovým extraktom z kontrolovaného biologického poľnohospodárstva. Zloženie s ovocno-sviežou vôňou čistí pleť jemne, ale dôkladne. Vďaka špeciálnej micelárnej technológii odstráni make-up a nečistoty a to bez dodatočného zmývania. Micelárna voda osviežuje, rozjasňuje, ošetruje bez dodatočného vysúšania pleti – optimálne ako základ pre nasledujúce použitie výrobkov pre starostlivosť o pleť.

Balea sprej na vlasy s trblietkami

Balea sprej na vlasy so zlatými pigmentami dodá vlasom pôvabný lesk.

Balea Med krém na ruky s pH 5,5

Ideálny pre suchú a citlivú pokožku. Namáhanej pokožke rúk dodá hydratáciu a ochráni ju pred vysušením. Ošetrujúce zloženie s alantoínom a jojobovým olejom je vhodné pre každodenné použitie. Rýchlo sa vstrebáva a nezanecháva na pokožke mastný film.

Balea Men šampón na vlasy proti lupinám

Ponúka profesionálnu starostlivosť perfektne prispôsobenú pre potreby mužských vlasov. Odstraňuje až do 100 % viditeľných lupín a pri pravidelnom používaní zabraňuje ich opätovnej tvorbe. Látky s mentolom a extraktom z mäty chladia a ukľudňujú podráždenú pokožku od svrbenia. Účinne odstraňuje lupiny, ozdravuje a regeneruje vlasovú pokožku.

Balea ošetrujúce mlieko

Zloženie s alantoínom a bisabolom upokojuje pokožku a pomáha zachovať farbu tetovanej pokožky.

Balea Professional sprej pre objem a krásu vlasov

Posilní jemné a riedke vlasy a dodá im objem a lesk. Pre citeľný pocit hustejších vlasov, s obsahom pantenolu a fytokeratínu.

Balea sprchovací gél „Bahamas Dream“

Sprchovací gél s exotickou vôňou kokosu a frangipani unesie zmysly na pláž plnú kokosových paliem. Hydratačné zloženie dodáva pokožke prirodzenú rovnováhu a chráni ju pred vysušením.

Čitateľská súťaž !!!

Odpovedzte na súťažnú otázku a štyroch z vás vyžrebujeme a odmeníme kozmetickým balíčkom od dm drogerie markt.

Aby ste sa mohli zúčastniť súťaže, musíte sa registrovať na portál www.woman.sk. Po registrácii sa pomocou vašich prihlasovacích údajov prihláste na portál www.woman.sk a môžete súťažiť !!! Inak nemôžete byť zaradení do zlosovania!!!
 

Výhercovia:

  1. Peter Chvojka, Košice
  2. Adriana Makytová, Považská Bystrica
  3. Lenka Katzerová, Bratislava
  4. Marcela Urbánková, Stupava