SPÄŤ
Zlosované

S Pribináčkom je radosť sa hrať, a to nielen v kuchyni…

Od: Henrieta Karabova 26.6.2017
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Krásne počasie nás láka von, aby sme si s deťmi užili veľa zábavy. Na ihrisku alebo na výlete nezabudnite doplniť energiu osviežujúcim občerstvením s Pribináčkom. Do prípravy zapojte aj svoje deti a odštartujte deň plný hier už v kuchyni.

Pribináček pre deti i dospelých

Vernosť tradícii lahodného Pribináčka v našich srdciach zostáva od detstva. S jeho chuťou sa nám spájajú nezabudnuteľné chvíle, ktoré teraz môžeme prežívať aj so svojimi deťmi. Doprajte svojim aktívnym deťom chutnú odmenu za radosť, ktorú nám prinášajú. Pripravte si desiatu spoločne s nimi a zabavte sa pri tom.

Pribináček je vhodný pre všetky aktívne deti a maškrtných rodičov, ktorí si chcú dopriať jemnú a lahodnú chuť, ktorú v sebe skrýva. Pribináček ponúka mnoho variantov, z ktorých si vyberú malí i veľkí. Je len na vás, či dáte prednosť tradičným chutiam, alebo siahnete po špecialitách, ako sú Pribináček Piškotík alebo Pribináček Tyčinka. S príchuťami vanilka, čokoláda, kokos a smotana si môžete pripraviť obľúbené pochúťky a dezerty, ktoré budete s radosťou nielen jesť, ale aj pripravovať spolu s vašimi deťmi. Každý malý kuchtík/kuchár si tak môže s hrdosťou vychutnať hravé dobroty, ktoré zvládne pripraviť len s malou pomocou dospelých. Pribalte si pripravené dobroty na výlet, či na ihrisko, kde prídu vhod na doplnenie energie. Odmenou po dlhej vychádzke, jazde na bicykli, či po športovom výkone však môže byť aj kelímok Pribináčka spolu s ovocím a cereáliami.

Palacinky s Pribináčkom a ovocím

Ovocný dezert s Pribináčkom

Nanuky s Pribináčkom a ovocím

Čitateľská súťaž !!!

Odpovedzte na súťažnú otázku a troch z vás vyžrebujeme a odmeníme zaujímavými cenami.

1.cena – plyšák + osuška + pastelky
2.cena – plyšák + pastelky
3.cena – osuška + pastelky

Aby ste sa mohli zúčastniť súťaže, musíte sa registrovať na portál www.woman.sk. Po registrácii sa pomocou vašich prihlasovacích údajov prihláste na portál www.woman.sk a môžete súťažiť !!! Inak nemôžete byť zaradení do zlosovania!!!
 
 

Výhercovia:

1. Maria Slovakova, Nove Zamky
2. Mária Svoreňová, Zvolen
3. Michaela Kmeťová, Rišňovce
 

womangalérie VŠETKY