Súťažte o kompletnú akútnu starostlivosť o močové cesty

Vyhrajte balíčky Urinal Express pH + Urinal Akut

Nepodceňujte varovné signály tela, najmä ak sa týkajú intímnej oblasti. Pri ťažkostiach s močovými cestami nasaďte tú najlepšiu kombináciu pre ich podporu a úľavu pri nepríjemných pocitoch rezania a pálenia. Hľadáte kvalitu a extra starostlivosť pre vaše močové cesty? Vyberte si tabletky Urinal Akut, ktoré 3x denne počas prvých dvoch dní doplňte nápojom Urinal Express pH.

Čitateľská súťaž !!!

Odpovedzte na súťažnú otázku a piatich z vás vyžrebujeme a odmeníme balíčkom Urinal Akut + Urinal Express pH.

Aby ste sa mohli zúčastniť súťaže, musíte sa registrovať na portál www.woman.sk. Po registrácii sa pomocou vašich prihlasovacích údajov prihláste na portál www.woman.sk a môžete súťažiť !!! Inak nemôžete byť zaradení do zlosovania!!!

Odpoveď na súťažnú otázku nájdete na webe:

www.idelyn.sk

Viac o kompletnej akútnej starostlivosti o vaše močové cesty

Časté nutkanie na močenie, väčšinou sprevádzané pálením a rezaním a nepríjemnými pocitmi v podbrušku. Ak ste už raz mali tú česť, potom určite viete, koľká bije – ide o problémy s močovými cestami. Ako šetrne a efektívne zasiahnuť, aktívne sa starať o močové cesty a podporiť aj svoje telo?

starostlivosť o močové cesty

Urinal Akut je najsilnejší prípravok z produktového radu Urinal. Základom je kvalitný extrakt z kanadských brusníc štandardizovaný na PAC – proanthocyanidíny. Kanadské brusnice sú bohatým zdrojom bioflavonoidov, fenolických zlúčenín a iných prírodných látok. Vďaka týmto látkam sú doslova elixírom pre močové cesty. Obsiahnutý vitamín D podporuje správnu funkciu imunitného systému, ktorý telo chráni. Je dôležitý aj pre vstrebávanie vápnika a fosforu. Pomáha zachovať pevnosť kostí a zubov. Zlatobyľ obyčajná podporuje vylučovanie a vyplavovanie nežiaducich látok z močového mechúra. Nestrácajte čas a začnite užívať Urinal Akut už pri prvých príznakoch. Odporúčaný čas užívania Urinalu Akut je 1 týždeň. Pre komplexnú starostlivosť odporúčame použiť spolu s doplnkom stravy Urinal Express pH.

Nepríjemné pocity pálenia a rezania bývajú často spôsobené prekyslením pH moču. Urinal Express pH rýchlo neutralizuje kyslé pH moču a prináša úľavu pri nepríjemných pocitoch. Teplý alebo studený nápoj s efektívnym pomerom účinných látok Urinal Express pH rýchlo uľavuje a výborne chutí. Príprava je jednoduchá: sypký obsah vrecúška stačí presypať do šálky či pohára, zaliať vodou, zamiešať a vypiť. Navyše obsahuje extrakt z brezy pre zdravie močových ciest a brusnicový extrakt. Jeho výhodou je, že je vhodne kombinovateľný s Urinalom Akut aj s klasickou liečbou infekcie močových ciest.

Urinal Akut užívajte spoločne s Urinalom Express pH počas prvých dvoch najkritickejších dní. Tieto dva prípravky sa navzájom synergicky dopĺňajú, prinášajú podporu zdravia močových ciest aj vytúženú úľavu a napomáhajú vyplavovať nežiaduce látky z močového ústrojenstva. Ďalšie dni pokračujte s Urinalom Akut.

Výhercovia:

Marta Mokošová
Janka Bajčová
Silvia Rázusová
Jozef Markuš
Daniela Lámiová