SPÄŤ
Zlosované

Tak ako je to vlastne s tým obťažovaním?

Od: Jana Vančová 24.1.2018
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

S kauzami súvisiacimi s obťažovaním žien akoby sa vrece roztrhlo. Človek až žasne, na čo všetko si niektoré dámy po mnohých rokoch pospomínajú a že odrazu toľké z nich ako na povel vyťahujú na svetlo sveta trápnosti a detaily toho, kedy ich kto a za akých okolností obťažoval. Napokon, zaujímavé fakty v tejto súvislosti priniesol v sérii svojich článkov s názvom Nebojte sa obťažovania aj Gustáv Murín:

obťažovaním

  1. Nebojte sa obťažovania – 1.diel
  2. Nebojte sa obťažovania – 2.diel
  3. Nebojte sa obťažovania – 3.diel

A čo si o tom myslíte vy?

Herečka Diana Mórová sa nedávno v rozhovore pre jeden časopis vyjadrila, že muži prestávajú bojovať o priazeň žien a tie pomaly preberajú iniciatívu a namiesto, aby boli „lovené“, samy lovia málo aktívnych mužov. Je to však v príkrom rozpore s najnovšou americkou kampaňou, kde aj flirt je zo strany žien považovaný za obťažovanie. A čo si o tomto probléme myslíte vy?

Čitateľská súťaž !!!

Ak sa zapojíte do našej ankety a úprimne odpoviete na nasledovné otázky, trom z vás venujeme najnovší román Gustáva Murína „Pokus o lásku“ aj s podpisom autora. Stačí odpovedať na naše otázky.

Aby ste sa mohli zúčastniť súťaže, musíte sa registrovať na portál www.woman.sk. Po registrácii sa pomocou vašich prihlasovacích údajov prihláste na portál www.woman.sk a môžete súťažiť !!! Inak nemôžete byť zaradení do zlosovania!!!

Mávate problém s tým, že vás muži obťažujú?

Výhercovia:

1. Eva Brezová, Bratislava

2. Zuzka Koptakova, Rudina

3. Daniela Šurlakova, Makov

 

womangalérie VŠETKY