SPÄŤ
Zlosované

Voňavá letná domácnosť

Od: Henrieta Karabova 27.6.2018
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Vyskúšajte novinky do vašej domácnosti

Voňavá letná domácnosť

Voňavá letná domácnosť

Voňavá letná domácnosť Voňavá letná domácnosťPreneste si kúsok leta do kuchyne. Spoločnosť Henkel predstavuje limitovanú edíciu Pur s vôňami malina/červené ríbezle a liči/jazmín. Nemusíte sa viac obávať mastnoty, pripálenín či zaschnutých zvyškov jedla, ktorých je náročné sa zbaviť. Pur si poradí aj s najodolnejšou špinou.

Voňavá letná domácnosť Inovovaný Perwoll Renew Advanced Effect s technológiou Fibrex obsahuje vylepšenú formulu, ktorá je vytvorená na báze vlasovej technológie. Počas prania sa dôkladne stará o vlákna v textíliách, vďaka čomu sa zachovávajú pôvodné farby, tvar a kvalita oblečenia. O najnovšiu technológiu je vylepšených šesť variantov pracích prostriedkov Perwoll. Perwoll Color & Fiber je teraz v novom atraktívnom červenom balení.

Voňavá letná domácnosť

Novinka Rex Aromatherapy ponúka dokonalé spojenia, ktoré budete cítiť na každom kroku. Je ideálnou voľbou pre aktívne rodiny, u ktorých sa perie často a veľa. Na výber sú tri voňavé kombinácie s jedinečnými zmesami zvodných kvetov a esenciálnych olejov vybraných z exotických miest po celom svete.

Čitateľská súťaž !!!

Odpovedzte na súťažnú otázku a piatich z vás vyžrebujeme a odmeníme balíčkom produktov od spoločnosti Henkel.

Aby ste sa mohli zúčastniť súťaže, musíte sa registrovať na portál www.woman.sk. Po registrácii sa pomocou vašich prihlasovacích údajov prihláste na portál www.woman.sk a môžete súťažiť !!! Inak nemôžete byť zaradení do zlosovania!!!
 
 

Výhercovia:

 
1. Miroslava Páleníková
2. Darina Lesná
3. Tatiana Považancová
4. Silvia Kolesárová
5. Jozefína Matríková
 
 

womangalérie VŠETKY